Katalog Stron www

wybrane oferty firm

przemysł, rzemiosło

Obróbka cieczą - innowacja

Cięcie wodą to całkowicie innowacyjna technologia, które de facto dopiero raczkuje na rynku przemysłowym. Polega na przecinaniu materiałów specjalnie skierowanym strumieniem cieczy pod niewyobrażalnie wysokim ciśnieniem. Dzięki temu nie tylko w szybki sposób można ciąć elementy, ale również wykonywać bardzo precyzyjną obróbkę.

Tepro Spółka Akcyjna
Adres firmy:
Przemysłowa 5, 75-216 Koszalin,
zachodniopomorskie
(94) 343-24-66
http://www.tepro.com.pl
mapa w formacie kml
Reduktory do butli tlenowych

W naszej ofercie znajdziecie Państwo reduktory do butli tlenowych, które wykorzystywane są podczas działań wykonywanych prze ratownictwo medyczne. Nasze reduktory do butli tlenowych polecane są przez wielu profesjonalistów, którzy cenią nasze produkty za ich najwyższą jakość, a co za tym idzie wytrzymałość.

Metalerg
Adres firmy:
Portowa 1A, 55-200 Oława,
dolnośląskie
(71) 313-46-43
http://www.metalerg.pl
mapa w formacie kml
Niwa Instalacje technologiczne

Jeśli potrzebne są Wam najbardziej funkcjonalne, a także wytrzymałe instalacje technologiczne, jakie wykorzystywane są w licznych branżach czy też obszarach, w jakich działają liczne przedsiębiorstwa naszych klientów zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy zaprojektują dla naszych klientów odpowiednie rozwiązania.

NIWA J.J.
Adres firmy:
ul. Marszałka 24A, 39-200 Dębica,
woj. Podkarpackie
(14) 670-07-75
http://www.niwa.pl
mapa w formacie kml
Pompy śrubowe - Eko Help

Dostępne w naszym asortymencie pompy śrubowe podbiły polski rynek swoją atrakcyjną ceną oraz praktycznością w zastosowaniu! Są to elementy, które wykorzystywane są już w różnorodnych branżach. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zapoznania się oraz skorzystania z naszych usług - zachęcamy do kontaktu!

PPHU EKOHELP
Adres firmy:
ul. Trzebińskiego 7, 26-617 Radom,
woj. mazowieckie
(48) 366-27-20
http://www.pompy-przemyslowe.pl
mapa w formacie kml
Atlantis | koła łańcuchowe

W naszej ofercie znajdują się najwyższej jakości koła łańcuchowe oraz pasowe i zębate. Wykonane są one z solidnych i wytrzymałych materiałów tak, aby przez długi okres czasu służyć Państwu. Na stronie http://atlantis-pt.pl/16-kola-la znajdą je Państwo w atrakcyjnie niskich cenach, w różnych wariantach. Zapraszamy!

Atlantis Krzysztof Pielczyk
Adres firmy:
ul. Cegielniana 44, 47-400 Racibórz,
woj. śląskie
(32) 417-02-68
http://atlantis-pt.pl
mapa w formacie kml
Taśma z miedzi

Jeżeli poszukujecie trwałych izolacji, warto zastanowić się nad wyborem taśm z miedzi, które będąc samoprzylepne, potrafią ochronić każdy dach czy produkt. W naszym sklepie istnieje szeroki wybór tego elementu, a przy wyborze największą uwagę należy zwrócić na grubość, ponieważ to ona jest najważniejsza w zależności od przeznaczenia.

Profmetkol
Adres firmy:
Spokojna 1b, 05-250 Słupno,
mazowieckie
(22) 761-40-40
http://profmetkol.pl
mapa w formacie kml
Bramy Szczecin

Każde ogrodzenia powinno być zwieńczone przez piękną, estetyczną i funkcjonalną bramę. takie też są konstrukcje, które tworzą pracownicy naszej szczecińskiej pracowni. Zachwycają one swoim dopasowaniem i oryginalnym wyglądem. Jeżeli więc zależy ci na innowacyjności - zapoznaj się bliżej z naszą propozycją.

Metaloplastyka Michał Zeszot
Adres firmy:
Wiosenna 7, 70-807 Szczecin,
zachodniopomorskie
(51) 765-90-15
http://www.kowalstwo-szczecin.pl
mapa w formacie kml
http://www.eko-terma.pl/systemy-grzewcze/

Nasze urządzenia grzewcze takie jak bemary, stoły i szafy grzewcze oraz wiele innych urządzeń dla branży gastronomicznej, to znakomitej jakości produkty, które odmienią styl pracy w Państwa firmie. Jesteśmy przekonani, że będą Państwo usatysfakcjonowani naszą bardzo bogatą ofertą. Serdecznie zapraszamy.

Ekoterma Technika Grzewcza Jacek Dudziński
Adres firmy:
Bydgoska 16A, 86-065 Lisi Ogon,
kujawsko-pomorskie
(52) 349-44-22
http://www.eko-terma.pl
mapa w formacie kml
Kowalstwo artystyczne

Specjalnością naszej firmy jest kowalstwo artystyczne, które pozwala nam na produkcję wspaniałych schodów, balustrad, bram kutych oraz wielu innych wyrobów wykonanych z metalu. Szeroki wybór możliwości produkcyjnych, ogromna liczba wariantów oraz w pełni indywidualne podejście sprawią, że znajdziecie Państwo coś idealnie dopasowanego do Waszych potrzeb.

Z.U.P.H. Alab s.c.
Adres firmy:
Aleja Solidarności 30a, 07-100 Węgrów,
mazowieckie
(25) 792-20-39
http://www.alab-kowalstwo.info
mapa w formacie kml
Obróbka wielkogabarytowa | Remsod

Firma Remsod Sp. z o.o. z Inowrocławia , od lat zajmuje się obróbką wielkogabarytową skrawaniem i montowania podzespołów mechanicznych. Jeśli więc interesuje Cię obróbka skrawaniem - Wrocław zaprasza do firmy Remsod pod Wrocławiem, w której wykonasz wszystkie niezbędne prace. Odwiedź naszą stronę internetową aby poznać szczegóły naszej oferty.

Remsod Sp. z o.o.
Adres firmy:
Fabryczna 4, 88-101 Inowrocław,
kujawsko-pomorskie
(52) 354-18-18
http://www.remsod.pl
mapa w formacie kml
Zawory hydrauliczne

Jeżeli tym, czego potrzebujesz, są zawory hydrauliczne, zapraszamy do zapoznania się z naszą propozycją. Oferujemy artykuły, które zostały wykonane z precyzyjną dbałością o najmniejszy detal. Wszystko to sprawia, że zawory hydrauliczne i pozostałe artykuły sprzedawane przez nas to towary, z których jesteśmy naprawdę dumni.

PRS Trade Poland Sp.z.o.o Sp.K
Adres firmy:
Toruńska 134, 62-600 Koło,
wielkopolskie
(63) 261-69-83
http://hydraulikasilowa.prs-poland.com.pl
mapa w formacie kml
sprężyny naciągowe

W naszej ofercie znaleźć można wytrzymałe sprężyny. Elementy te są wykorzystywane praktycznie w każdej gałęzi przemysłu. Oferujemy produkty wykonane z najwyższej jakości materiałów, które doskonale wytrzymują duże naprężenia. Jesteśmy przekonani, że spełnią one wszystkie oczekiwania jakościowe nawet najbardziej wymagających klientów.

Wyszkowska Fabryka Sprężyn "METALURGIA" Sp. z o.o.
Adres firmy:
Lotników 2, 07-201 Wyszków,
mazowieckie
(29) 742-20-75
http://www.wfs-metalurgia.com.pl
mapa w formacie kml
Koła łańcuchowe

Oferujemy w sprzedaży koła zębate łańcuchowe odznaczające się różnorodnymi parametrami technicznymi i dostępne w wielu ciekawy wersjach. Gwarantujemy duży wybór modeli i wymiarów. Posiadamy w asortymencie wyroby wykonane z żeliwa oraz modele ze stali nierdzewnej. Zachęcamy do bliższego zapoznania się z naszymi rozwiązaniami.

Polmech Piotr Ignatowicz
Adres firmy:
Ks. Gadego 4, 47-400 Racibórz,
śląskie
(32) 744-49-71
http://www.kolalancuchowe24.pl
mapa w formacie kml
© 2011 www.gamescore.pl.