Katalog Stron www

wybrane oferty firm

edukacja, szkolenia

Szkolenia na Mazurach

Zapraszamy serdecznie do organizacji wyjątkowego szkolenia na Mazurach. Nasza propozycja obejmuje doskonałej jakości sale konferencyjne, które zlokalizowane są tuż nad jeziorem Mikołajskim. To stwarza przed Państwem wyjątkową szansę na połączenie obowiązków z relaksem. Szkolenia na Mazurach w naszym hotelu to gwarancja satysfakcji.

Hotel Mikołajki
Adres firmy:
Aleja Spacerowa 11, 11-730 Mikołajki,
warmińsko-mazurskie
(87) 420-60-00
http://www.hotelmikolajki.pl
mapa w formacie kml
kurs wózki widłowe

Z nami możesz zdobyć niezbędne uprawnienia, które pomogą Ci wzbogacić swoje doświadczenie zawodowe. Organizując kurs na wózki widłowe mamy na uwadze zarówno przygotowanie teoretyczne, jak i praktyczne wszystkich przyszłych operatorów. Przedstawiamy kryteria bezpieczeństwa oraz specyfikę pracy z tą maszyną.

IP Grzegorz Jastrzębowski
Adres firmy:
Targowa 44, 90-323 Łódź,
łódzkie
(60) 767-01-70
http://www.instytut-bhp.pl
mapa w formacie kml
Project management

Zajrzyj już dziś na stronę www.pmexperts.pl, na której umieszczone są informacje z zakresu project management. Usługa ta jest specjalnością firmy PM Experts. Przedsiębiorstwo to znane jest z prowadzenia skutecznych i ciekawych szkoleń oraz analizu biznesowej i zarządzania projektami. Jeśli chodzi o project management, to jest to najlepszy wybór.

PM Experts Sp. z o.o.
Adres firmy:
Puławska 228/6, 02-670 Warszawa,
mazowieckie
(22) 881-61-41
http://pmexperts.pl
mapa w formacie kml
Znaki BHP

W naszym serwisie internetowym znajdą Państwo bogatą ofertę szkoleń BHP, ppoż, oraz pierwszej pomocy, a także znaki BHP dla różnych branż. Odzież medyczna dostępna w naszych katalogach to ubrania wykonane z wysokiej jakości oddychających materiałów, które gwarantują komfort noszenia. Polecamy w szczególności odzież medyczną dla Pań w atrakcyjnym wzornictwie. Zapraszamy na naszą stronę internetową.

Sela Sp. z o.o.
Adres firmy:
św. Kingi 5a, 65-215 Zielona Góra,
lubuskie
(68) 325-01-30
http://www.selabhp.pl
mapa w formacie kml
Kursy barmańskie

Interesujesz się sztuką przyrządzania drinków? Lubisz mieszać składniki i eksperymentować ze smakami? Zapraszamy na kursy barmańskie, które odbywają się w 16 miastach w Polsce (m.in. Wrocław, Warszawa czy Poznań). Na starcie naszego szkolenia dostajesz obszerną książkę o alkoholach do nauki teoretycznej, na spotkaniach z nami zajmiemy się praktyką. Nauczymy Cię przyrządzania drinków, podstaw sommelierstwa, układania karty win itd.

Ogólnopolska Szkoła Barmanów
Adres firmy:
Kłopotowskiego 11, 03-718 Warszawa,
Mazowieckie
(22) 616-43-51
http://www.szkolabarmanow.pl
mapa w formacie kml
Kurs hiszpańskiego w Hiszpanii

Czy wiesz, że już dzisiaj możesz zdobyć dodatkowe kwalifikacje i umiejętności? Nauczymy Cię nie tylko podstaw, ale również bardzo sprawnego posługiwania się językiem hiszpańskim. Możesz liczyć na naszą pomoc. Organizujemy kursy dla bardzo wymagających, które w przeciągu miesiąca pozwolą zapoznać się z podstawami gramatyki i leksyki. Przeprowadzamy również kursy cykliczne ukierunkowane na wymagania egzaminacyjne, które pozwolą przygotować się do międzynarodowego egzaminu oraz zdobycia certyfikatu.Organizujemy także naukę w samej Hiszpanii.

Centrum Języka Hiszpańskiego CASA DE ESPANA
Adres firmy:
Plac Lotników 7, 70-414 Szczecin,
zachodniopomorskie
(91) 484-19-96
http://www.casadeespana.pl
mapa w formacie kml
Sprzęt sportowy dla dzieci

Oferta naszego sklepu internetowego składa się nie tylko z produktów edukacyjnych i dydaktycznych. Zarówno rodzicom, jak i dyrektorom placówek oświatowych proponujemy sprzęt sportowy dla dzieci i młodzieży. W naszym asortymencie znaleźć można na przykład piłki, szarfy, skakanki, zestawy do badmintona orz hula-hop. Ponadto posiadamy również produkty do ćwiczeń i zabawy dla młodszych maluchów oraz profesjonalne akcesoria rehabilitacyjne. Wszystko po to, aby zachęcić najmłodszych do aktywności fizycznej.

Szkoła Marzeń
Adres firmy:
Morów 23, 48-303 Nysa,
opolskie
(60) 246-85-85
http://www.szkola-marzen.pl
mapa w formacie kml
© 2011 www.gamescore.pl.