Katalog Stron www

wybrane oferty firm

edukacja, szkolenia

Znaki BHP

W naszym serwisie internetowym znajdą Państwo bogatą ofertę szkoleń BHP, ppoż, oraz pierwszej pomocy, a także znaki BHP dla różnych branż. Odzież medyczna dostępna w naszych katalogach to ubrania wykonane z wysokiej jakości oddychających materiałów, które gwarantują komfort noszenia. Polecamy w szczególności odzież medyczną dla Pań w atrakcyjnym wzornictwie. Zapraszamy na naszą stronę internetową.

Sela Sp. z o.o.
Adres firmy:
św. Kingi 5a, 65-215 Zielona Góra,
lubuskie
(68) 325-01-30
http://www.selabhp.pl
mapa w formacie kml
Kurs hiszpańskiego w Hiszpanii

Czy wiesz, że już dzisiaj możesz zdobyć dodatkowe kwalifikacje i umiejętności? Nauczymy Cię nie tylko podstaw, ale również bardzo sprawnego posługiwania się językiem hiszpańskim. Możesz liczyć na naszą pomoc. Organizujemy kursy dla bardzo wymagających, które w przeciągu miesiąca pozwolą zapoznać się z podstawami gramatyki i leksyki. Przeprowadzamy również kursy cykliczne ukierunkowane na wymagania egzaminacyjne, które pozwolą przygotować się do międzynarodowego egzaminu oraz zdobycia certyfikatu.Organizujemy także naukę w samej Hiszpanii.

Centrum Języka Hiszpańskiego Casa de España
Adres firmy:
Plac Lotników 7, 70-414 Szczecin,
zachodniopomorskie
(91) 484-19-96
http://www.casadeespana.pl
mapa w formacie kml
Tłumacz przysięgły angielskiego Bydgoszcz

Zapomnij o problemach z translacją nawet najtrudniejszych tekstów prawniczych, medycznych czy też z jakiejkolwiek innej dziedziny. Tłumacz przysięgły angielskiego to sposób na wszelkie twoje problemy. Właśnie taki pracuje w biurze Lynx z Bydgoszcz. Jest to osoba posiadająca odpowiednie wykształcenie oraz doświadczenie, dzięki czemu każdy korzystający z jej usług może być pewien, że otrzyma przekład dokładny i perfekcyjny. Zajrzyj na stronę internetową i przekonaj się sam, co mogą ci zaproponować.

Kancelaria Tłumaczy Przysięgłych LYNX
Adres firmy:
Jana Karola Chodkiewicza 15, 85-065 Bydgoszcz,
kujawsko-pomorskie
(53) 333-61-15
http://www.lynx.net.pl
mapa w formacie kml
Oferty pracy dla programisty

Szukasz pracy? Masz doświadczenie w branży IT i chcesz je pogłębiać? Zajrzyj na naszą stronę internetową, gdzie niemal każdego dnia pojawiają się nowe oferty pracy dla programisty JAVA czy C++. Szukamy osób chętnych podjąć prace za granicą, głównie w Niemczech. Zachęcamy do zapoznania się z aktualnymi ofertami.

RecruTec
Adres firmy:
Starorzeczna 4, 62-030 Luboń,
wielkopolskie
(73) 663-26-68
http://recrutec.pl
mapa w formacie kml
Segregacja odpadów

Produkowane tony śmieci pochodzące z indywidualnych działań każdego człowieka oraz przedsiębiorstwa doprowadzają do zanieczyszczania środowiska. Właściwa segregacja odpadów, którą prowadzimy oraz promujemy, stanowi niezbędny krok do zadbania o stan naszej planety. Jest to niezwykle istotne z uwagi na troskę o przyszłe pokolenia.


Adres firmy:
, ,
() --
http://cyrkularni.pl
mapa w formacie kml
Kurs na podnośniki

Poszerzanie swojej wiedzy i zakresu obowiązków może przysłużyć się większej pensji. Dlatego też warto zainwestować w kurs na podnośniki. Dzięki niemu będziesz przygotowany do pracy, jako operator podestów ruchomych. Poznasz ich budowę, przepisy bezpiecznego użytkowania, a także co zrobić, w przypadku usterki lub też wypadku.

Marko
Adres firmy:
Tęczowa 79-81, 53-601 Wrocław,
dolnośląskie
(66) 899-59-35
http://kursy-marko.pl
mapa w formacie kml
Biuro obsługi cudzoziemców

Nasza firma zajmuje się pomocą osobom spoza Polski. Prowadzimy biuro obsługi cudzoziemców, w którym oferujemy szeroką gamę świadczeń. Pomożemy Ci w wypełnieniu wniosków i spisaniu odpowiednich dokumentów, które mogą wesprzeć legalizację pobytu. W przypadku pytań, zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub też osobistego.

MAGELLAN GROUP SP Z O O
Adres firmy:
Jodłowa 14, 95-070 Aleksandrów Łódzki,
łódzkie
(60) 684-88-84
http://magellan-group.pl
mapa w formacie kml
© 2011 www.gamescore.pl.