Katalog Stron www

wybrane oferty firm

edukacja, szkolenia

Szkolenia na Mazurach

Zapraszamy serdecznie do organizacji wyjątkowego szkolenia na Mazurach. Nasza propozycja obejmuje doskonałej jakości sale konferencyjne, które zlokalizowane są tuż nad jeziorem Mikołajskim. To stwarza przed Państwem wyjątkową szansę na połączenie obowiązków z relaksem. Szkolenia na Mazurach w naszym hotelu to gwarancja satysfakcji.

Hotel Mikołajki
Adres firmy:
Aleja Spacerowa - Ptasia Wyspa, 11-730 Mikołajki,
warmińsko-mazurskie
(78) 385-67-83
http://www.hotelmikolajki.pl
mapa w formacie kml
Szkoła angielskiego Wrocław

Nasze kursy językowe organizuje profesjonalna szkoła języka angielskiego. Wrocław to miasto, w którym znajdziesz naszą szkołę. Atutem naszych zajęć są niewielkie grupy (4-6 os.), które pozwalają na skuteczną i szybką naukę języka, skupiając się niemal wyłącznie na swoim potrzebach. Nasza szkoła języka angielskiego z Wrocławia zaprasza!

Szkoła Językowa A+
Adres firmy:
J.Długosza 2-6, 51-162 Wrocław,
dolnośląskie
(71) 725-34-45
http://szkola-aplus.pl
mapa w formacie kml
kurs wózki widłowe

Z nami możesz zdobyć niezbędne uprawnienia, które pomogą Ci wzbogacić swoje doświadczenie zawodowe. Organizując kurs na wózki widłowe mamy na uwadze zarówno przygotowanie teoretyczne, jak i praktyczne wszystkich przyszłych operatorów. Przedstawiamy kryteria bezpieczeństwa oraz specyfikę pracy z tą maszyną.

IP Grzegorz Jastrzębowski
Adres firmy:
Targowa 44, 90-323 Łódź,
łódzkie
(60) 767-01-70
http://www.instytut-bhp.pl
mapa w formacie kml
Project management

Zajrzyj już dziś na stronę www.pmexperts.pl, na której umieszczone są informacje z zakresu project management. Usługa ta jest specjalnością firmy PM Experts. Przedsiębiorstwo to znane jest z prowadzenia skutecznych i ciekawych szkoleń oraz analizu biznesowej i zarządzania projektami. Jeśli chodzi o project management, to jest to najlepszy wybór.

PM Experts Sp. z o.o.
Adres firmy:
Puławska 228/6, 02-670 Warszawa,
mazowieckie
(22) 881-61-41
http://pmexperts.pl
mapa w formacie kml
Znaki BHP

W naszym serwisie internetowym znajdą Państwo bogatą ofertę szkoleń BHP, ppoż, oraz pierwszej pomocy, a także znaki BHP dla różnych branż. Odzież medyczna dostępna w naszych katalogach to ubrania wykonane z wysokiej jakości oddychających materiałów, które gwarantują komfort noszenia. Polecamy w szczególności odzież medyczną dla Pań w atrakcyjnym wzornictwie. Zapraszamy na naszą stronę internetową.

Sela Sp. z o.o.
Adres firmy:
św. Kingi 5a, 65-215 Zielona Góra,
lubuskie
(68) 325-01-30
http://www.selabhp.pl
mapa w formacie kml
Polskie tablice interaktywne

Nasza firma specjalizuje się w dystrybucji nowoczesnego wyposażenia szkół. Znaleźć u nas można zarówno krzesła i ławki, jak i tablice interaktywne, projektory, czy komputery. Ceny naszego asortymentu są przystępne, dlatego warto robić u nas zakupy! Więcej informacji znaleźć można na naszej oficjalnej stronie internetowej.

ADVERTON - ABC Wyposażenia
Adres firmy:
Pierwszej Brygady 35, 73-110 Stargard Szczeciński,
zachodniopomorskie
(91) 307-91-00
http://sklepabcwyposazenia.pl
mapa w formacie kml
© 2011 www.gamescore.pl.