Katalog Stron www

wybrane oferty firm

edukacja, szkolenia

kurs wózki widłowe

Z nami możesz zdobyć niezbędne uprawnienia, które pomogą Ci wzbogacić swoje doświadczenie zawodowe. Organizując kurs na wózki widłowe mamy na uwadze zarówno przygotowanie teoretyczne, jak i praktyczne wszystkich przyszłych operatorów. Przedstawiamy kryteria bezpieczeństwa oraz specyfikę pracy z tą maszyną.

IP Grzegorz Jastrzębowski
Adres firmy:
Targowa 44, 90-323 Łódź,
łódzkie
(60) 767-01-70
http://www.instytut-bhp.pl
mapa w formacie kml
Project management

Zajrzyj już dziś na stronę www.pmexperts.pl, na której umieszczone są informacje z zakresu project management. Usługa ta jest specjalnością firmy PM Experts. Przedsiębiorstwo to znane jest z prowadzenia skutecznych i ciekawych szkoleń oraz analizu biznesowej i zarządzania projektami. Jeśli chodzi o project management, to jest to najlepszy wybór.

PM Experts Sp. z o.o.
Adres firmy:
Puławska 228/6, 02-670 Warszawa,
mazowieckie
(22) 881-61-41
http://pmexperts.pl
mapa w formacie kml
Znaki BHP

W naszym serwisie internetowym znajdą Państwo bogatą ofertę szkoleń BHP, ppoż, oraz pierwszej pomocy, a także znaki BHP dla różnych branż. Odzież medyczna dostępna w naszych katalogach to ubrania wykonane z wysokiej jakości oddychających materiałów, które gwarantują komfort noszenia. Polecamy w szczególności odzież medyczną dla Pań w atrakcyjnym wzornictwie. Zapraszamy na naszą stronę internetową.

Sela Sp. z o.o.
Adres firmy:
św. Kingi 5a, 65-215 Zielona Góra,
lubuskie
(68) 325-01-30
http://www.selabhp.pl
mapa w formacie kml
Kursy barmańskie

Interesujesz się sztuką przyrządzania drinków? Lubisz mieszać składniki i eksperymentować ze smakami? Zapraszamy na kursy barmańskie, które odbywają się w 16 miastach w Polsce (m.in. Wrocław, Warszawa czy Poznań). Na starcie naszego szkolenia dostajesz obszerną książkę o alkoholach do nauki teoretycznej, na spotkaniach z nami zajmiemy się praktyką. Nauczymy Cię przyrządzania drinków, podstaw sommelierstwa, układania karty win itd.

Ogólnopolska Szkoła Barmanów
Adres firmy:
Kłopotowskiego 11, 03-718 Warszawa,
Mazowieckie
(22) 616-43-51
http://www.szkolabarmanow.pl
mapa w formacie kml
Kurs hiszpańskiego w Hiszpanii

Czy wiesz, że już dzisiaj możesz zdobyć dodatkowe kwalifikacje i umiejętności? Nauczymy Cię nie tylko podstaw, ale również bardzo sprawnego posługiwania się językiem hiszpańskim. Możesz liczyć na naszą pomoc. Organizujemy kursy dla bardzo wymagających, które w przeciągu miesiąca pozwolą zapoznać się z podstawami gramatyki i leksyki. Przeprowadzamy również kursy cykliczne ukierunkowane na wymagania egzaminacyjne, które pozwolą przygotować się do międzynarodowego egzaminu oraz zdobycia certyfikatu.Organizujemy także naukę w samej Hiszpanii.

Centrum Języka Hiszpańskiego Casa de España
Adres firmy:
Plac Lotników 7, 70-414 Szczecin,
zachodniopomorskie
(91) 484-19-96
http://www.casadeespana.pl
mapa w formacie kml
Sprzęt sportowy dla dzieci

Oferta naszego sklepu internetowego składa się nie tylko z produktów edukacyjnych i dydaktycznych. Zarówno rodzicom, jak i dyrektorom placówek oświatowych proponujemy sprzęt sportowy dla dzieci i młodzieży. W naszym asortymencie znaleźć można na przykład piłki, szarfy, skakanki, zestawy do badmintona orz hula-hop. Ponadto posiadamy również produkty do ćwiczeń i zabawy dla młodszych maluchów oraz profesjonalne akcesoria rehabilitacyjne. Wszystko po to, aby zachęcić najmłodszych do aktywności fizycznej.

Szkoła Marzeń
Adres firmy:
Morów 23, 48-303 Nysa,
opolskie
(60) 246-85-85
http://www.szkola-marzen.pl
mapa w formacie kml
© 2011 www.gamescore.pl.