Katalog Stron www

wybrane oferty firm

edukacja, szkolenia

Kurs hiszpańskiego w Hiszpanii

Czy wiesz, że już dzisiaj możesz zdobyć dodatkowe kwalifikacje i umiejętności? Nauczymy Cię nie tylko podstaw, ale również bardzo sprawnego posługiwania się językiem hiszpańskim. Możesz liczyć na naszą pomoc. Organizujemy kursy dla bardzo wymagających, które w przeciągu miesiąca pozwolą zapoznać się z podstawami gramatyki i leksyki. Przeprowadzamy również kursy cykliczne ukierunkowane na wymagania egzaminacyjne, które pozwolą przygotować się do międzynarodowego egzaminu oraz zdobycia certyfikatu.Organizujemy także naukę w samej Hiszpanii.

Centrum Języka Hiszpańskiego Casa de España
Adres firmy:
Matejki 6/Lokal 219, 80-464 Gdańsk,
pomorskie
(78) 919-89-19
http://www.casadeespana.pl
mapa w formacie kml
Tłumacz przysięgły angielskiego Bydgoszcz

Zapomnij o problemach z translacją nawet najtrudniejszych tekstów prawniczych, medycznych czy też z jakiejkolwiek innej dziedziny. Tłumacz przysięgły angielskiego to sposób na wszelkie twoje problemy. Właśnie taki pracuje w biurze Lynx z Bydgoszcz. Jest to osoba posiadająca odpowiednie wykształcenie oraz doświadczenie, dzięki czemu każdy korzystający z jej usług może być pewien, że otrzyma przekład dokładny i perfekcyjny. Zajrzyj na stronę internetową i przekonaj się sam, co mogą ci zaproponować.

Kancelaria Tłumaczy Przysięgłych LYNX
Adres firmy:
Jana Karola Chodkiewicza 15, 85-065 Bydgoszcz,
kujawsko-pomorskie
(53) 333-61-15
http://www.lynx.net.pl
mapa w formacie kml
Kurs na podnośniki

Poszerzanie swojej wiedzy i zakresu obowiązków może przysłużyć się większej pensji. Dlatego też warto zainwestować w kurs na podnośniki. Dzięki niemu będziesz przygotowany do pracy, jako operator podestów ruchomych. Poznasz ich budowę, przepisy bezpiecznego użytkowania, a także co zrobić, w przypadku usterki lub też wypadku.

Marko
Adres firmy:
Tęczowa 79-81, 53-601 Wrocław,
dolnośląskie
(66) 899-59-35
http://www.kursy-marko.pl
mapa w formacie kml
książki o uzależnieniach

Nasza księgarnia internetowa proponuje różnorodne książki o uzależnieniach. Są to pozycje napisane przez specjalistów dedykowane dla osób zmagających się z nałogiem alkoholowym, narkotykowym czy innego typu zaburzeniami, a także ich rodzin i bliskich. Dowiesz się z nich, co zrobić, by oswoić chorobę, a także jak poradzić sobie ze wstydem, gniewem i lękiem, którego możesz doświadczać.

IMAGO Magdalena Żylicz
Adres firmy:
Hestii 9, 80-299 Gdańsk,
pomorskie
(60) 514-01-65
http://terapeutyczna.pl
mapa w formacie kml
© 2011 www.gamescore.pl.