Katalog Stron www

wybrane oferty firm

finanse, prawo

Porady prawne

Strona profesjonalnej i godnej polecenia kancelarii prawnej z Bydgoszczy. W ofercie znaleźć można zarówno usługi kierowane na rzecz klientów indywidualnych jak i przedsiębiorstw czy też jednostek samorządów terytorialnych. Kancelaria prawna w każdej sferze usług świadczy kompleksową i profesjonalną pomoc. Zapraszamy do kontaktu.

Kancelaria radcy prawnego Maciej Penczerzyński
Adres firmy:
Cieszkowskiego 9/1, 85-052 Bydgoszcz,
kujawsko-pomorskie
(60) 405-39-60
http://www.penczerzynski.pl
mapa w formacie kml
doradca podatkowy Katowice

Usługi świadczone przez firmę obejmują nie tylko szkolenia, czy też kursy wyjaśniające aktualne zagadnienia i przepisy prawa dot. opodatkowania usług i towarów. ISP Modzelewski i Wspólnicy z Warszawy zapewniają również doradztwo podatkowe, przygotowują opinie prawne, realizują audyty oraz prowadzą stały nadzór z tego zakresu. Firma wspiera swoich Klientów także podczas postępowań prowadzonych przez urząd skarbowy lub inne organy państwowe. Ponadto, osoby prowadzące działalność gospodarczą mogą skorzystać ze wsparcia prawników firmy.

Instytut Studiów Podatkowych Modzelewski i Wspólnicy Sp. z o.o.
Adres firmy:
Kaleńska 8, 04-367 Warszawa,
mazowieckie
(22) 517-30-60
http://isp-modzelewski.pl
mapa w formacie kml
skanowanie dokumentów

Każda firma zobowiązana jest do prowadzenia profesjonalnej rachunkowości i księgowości. Wiąże się to licznymi pracami, tzw. papierkowymi. Nie są to jednak tylko prace czasochłonne ale również takie, których efekty wymagają dodatkowej przestrzeni. Dlatego też pragniemy państwu pomóc w archiwizowaniu i skanowaniu dokumentów. Dzięki nam i naszym magazynom mogą państwo zaoszczędzić znaczną część przestrzeni biurowej. My zajmiemy się zarówno zabezpieczeniem dokumentacji, jak i jej uporządkowaniem. Zapewnimy też odpowiednie warunki w których powierzone nam dane będą całkowicie bezpieczne

Archivio Sp. z o.o.
Adres firmy:
Annopol 4a, hala A, 03-236 Warszawa,
mazowieckie
(22) 814-54-07
http://archivio.pl
mapa w formacie kml
kantor wymiany walut Wrocław

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, jaką jest kantor. To propozycja dla osób, które wymieniają większą ilość gotówki, jak również niewielkie ich kwoty. Jeśli interesuje Cię szybka i korzystna cena na zagraniczne środki płatności u nas z pewnością je znajdziesz. Gwarantujemy bezpieczeństwo transakcji. Wrocław zaprasza.

Grosz
Adres firmy:
Piłsudskiego 96, 50-017 Wrocław,
dolnośląskie
(71) 343-81-95
http://www.grosz-wroclaw.pl
mapa w formacie kml
Producent kopert

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty, w ramach której przygotowaliśmy dla naszych klientów najbardziej wytrzymałe opakowania stosowane do transportu czy wysyłki danych produktów. Jako producent kopert i opakowań zapewniamy Wam dostęp do najbardziej atrakcyjnych cen oraz rozmaitych towarów. Dzięki temu każdy z Was znajdzie coś dla siebie.

Spanton Grzegorz Sęktas
Adres firmy:
Marywilska 38, 03-228 Warszawa,
mazowieckie
(72) 880-07-89
http://spanton.pl
mapa w formacie kml
kto reprezentuje spółkę w upadłości

Na naszym blogu wyjaśniamy ważne pojęcia prawne. Wiele osób zastanawia się na przykład, kto reprezentuje spółkę w upadłości, myląc funkcję syndyka i tymczasowego nadzorcy sądowego. Warto wiedzieć, że uprawnienia nadzorcy są dużo węższe niż syndyka. W przypadku powołania takiej osoby, dłużnik może nadal zarządzać swoim majątkiem.

Zimmerman Sierakowski Frosztęga Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów Spółka Partnerska
Adres firmy:
Aleje Jerozolimskie 81, 02-001 Warszawa,
mazowieckie
(22) 468-12-11
http://www.zimmerman.com.pl
mapa w formacie kml
Rozliczanie z ZUS

Oferta naszego mieszczącego się na terenie Gogolina biura rachunkowego obejmuje różnego rodzaju usługi księgowe, takie jak rozliczanie z ZUS i US, prowadzenie ksiąg handlowych, zakładanie spółek, czy też wyprowadzanie podmiotów gospodarczych z zaległości. Nasza oferta skierowana jest zarówno do małych, jak i średnich przedsiębiorstw.

Kancelaria Podatkowa PRESTIGE Krzysztof Blacha
Adres firmy:
Krapkowicka 9, 47-320 Gogolin,
opolskie
(50) 014-95-53
http://prestige-podatki.pl
mapa w formacie kml
Zdalna pomoc dla firm

Prowadzenie własnej działalności gospodarczej wymaga dużo czasu na codzienne czynności, które ułatwiają jej działanie, jednak zajmują dużo czasu. Oferowana przez nas zdalna pomoc dla firm obejmuje umawianie spotkań, obsługę klientów, fakturowanie oraz inne czynności związane z prowadzeniem interesu.

Cyfrowe Biuro Michał Mróz
Adres firmy:
Stanisława Kierbedzia 8/47, 00-728 Warszawa,
mazowieckie
(50) 750-93-50
http://cyfrowe-biuro.pl
mapa w formacie kml
Ekskluzywne pióra

Pióra wieczne kojarzą się z solidnością i niezawodnością i te same cechy przypisywane są osobą, które ich używają. Nasza firma zajmuje się dystrybucją gadżetów reklamowych i promocyjnych, wśród których znajdą Państwo eleganckie, klasyczne i ekskluzywne pióra wieczne. Dzięki nim nawiążą Państwo przyjazne stosunki biznesowe ze swoimi kontrahentami, albo w elegancki sposób podziękują im Państwo za współpracę. Zachęcamy do zapoznania się z całą naszą ofertą. Mogą Państwo u nas również nabyć gustowną galanterię skórzaną.

ViscontiSklep.pl
Adres firmy:
Złota 69, 00-819 Warszawa,
mazowieckie
(53) 866-44-55
http://viscontisklep.pl
mapa w formacie kml
klasy sejfów

W szerokiej ofercie naszego przedsiębiorstwa znajdziesz skrytki, które charakteryzują się różnym poziomem zabezpieczeń. W zależności od użytego materiału i środków, wyróżnić możemy klasy sejfów. Każda z nich determinowana jest poziomem bezpieczeństwa, który oferowany jest przez skrytkę na pieniądze i cenne przedmioty.

Sejfmaster
Adres firmy:
Kleczkowska 19, 50-227 Wrocław,
dolnośląskie
(73) 529-50-31
http://sejfmaster.pl
mapa w formacie kml
Drukarnia etykiet samoprzylepnych

Znakomita jakość wykonania, wyrazistość kolorów oraz korzystne ceny. Drukarnia etykiet samoprzylepnych, wizytówek, plakatów i innych materiałów reklamowych, firma Flexpress z Krakowa zaprasza wszystkich Klientów chcących zaopatrzyć się w materiały niezbędne do skutecznego marketingu. Dzięki takim akcentom, jak papier firmowy z logo, teczki, katalogi lub prospekty z wysokiej jakości papieru, z pewnością poprawie ulegnie wizerunek marki. Serdecznie zapraszamy do poznania całej oferty na naszej stronie internetowej.

Drukarnia Flexpress
Adres firmy:
Pułkownika Stanisława Dąbka, 30-732 Kraków,
małopolskie
(+4) 812-65-35400
http://flexpress.pl
mapa w formacie kml
Indywidualne konto emerytalne

Zapraszamy do zapoznania się z notowaniami akcji małych i średnich spółek, funduszami akcyjnymi, aktywnymi i innymi. Przydatną usługą jest doradztwo inwestycyjne, które pozwala na sprytne ulokowanie swoich środków. Zachęcamy do współpracy klientów indywidualnych, instytucjonalnych. Warto zapoznać się z PSO i IKE.

iMercado Sp. z o.o.
Adres firmy:
Jasna 19, 00-058 Warszawa,
mazowieckie
(72) 886-15-34
http://imercado.pl
mapa w formacie kml
Wycena nieruchomości Inowrocław

Jesteśmy firmą działającą w Inowrocławiu i na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. Naszą specjalizacją jest wycena nieruchomości, analiza rzeczoznawcza oraz wsparcie podczas sprzedaży. Posiadamy rozległą wiedzę dotyczącą rynku mieszkalnego i obrotu gruntami budowlanymi, a także obszarami niezabudowanymi.

Anna i Tomasz Mrozik S.C.
Adres firmy:
Szumana 19, 85-796 Bydgoszcz,
kujawsko-pomorskie
(69) 630-09-63
http://www.mroziknieruchomosci.pl
mapa w formacie kml
wirtualne kasy fiskalne

Chcąc ukrócić działania tzw. szarej strefy, rząd wprowadził w 2020 roku nowe przepisy. Mówią one o powstaniu nowego tworu jakim są wirtualne kasy fiskalne. Są one przeznaczone dla branży m.in. przewozowej, hotelarskiej, a także gastronomicznej. Korzystać z nich mogą firmy, których dochód roczny nie przekracza 10 milionów euro.

SAK COMPUTER SYSTEMS PAWEŁ SAK
Adres firmy:
Stanisława Szymańskiego 1a, 87-100 Toruń,
kujawsko-pomorskie
(57) 992-28-82
http://kasytaniej.pl
mapa w formacie kml
© 2011 www.gamescore.pl.