Katalog Stron www

wybrane oferty firm

finanse, prawo

Porady prawne

Strona profesjonalnej i godnej polecenia kancelarii prawnej z Bydgoszczy. W ofercie znaleźć można zarówno usługi kierowane na rzecz klientów indywidualnych jak i przedsiębiorstw czy też jednostek samorządów terytorialnych. Kancelaria prawna w każdej sferze usług świadczy kompleksową i profesjonalną pomoc. Zapraszamy do kontaktu.

Kancelaria radcy prawnego Maciej Penczerzyński
Adres firmy:
Cieszkowskiego 9/1, 85-052 Bydgoszcz,
kujawsko-pomorskie
(60) 405-39-60
http://www.penczerzynski.pl
mapa w formacie kml
Biuro księgowe

Zakres usług świadczonych przez nasze profesjonalne biuro księgowe obejmuje zarówno pełną rachunkowość firm, jak i realizowanie pojedynczych usług dla ich właścicieli, czy też rozliczanie podatku dochodowego PIT na zlecenie osób fizycznych. Zatrudnieni przez nas doradcy podatkowi i biegli rewidenci posiadają odpowiednie kwalifikacje i wieloletnie doświadczenie, które pozwalają im również zajmować się obsługą kadrowo-płacowo oraz księgą przychodów i rozchodów, bądź też ewidencją VAT. Nasza siedziba znajduje się w Krakowie.

HASCON Halina Smreczyńska
Adres firmy:
Madalińskiego 19/6, 30-303 Kraków,
małopolskie
(66) 311-51-11
http://www.hascon.pl
mapa w formacie kml
doradca podatkowy Katowice

Usługi świadczone przez firmę obejmują nie tylko szkolenia, czy też kursy wyjaśniające aktualne zagadnienia i przepisy prawa dot. opodatkowania usług i towarów. ISP Modzelewski i Wspólnicy z Warszawy zapewniają również doradztwo podatkowe, przygotowują opinie prawne, realizują audyty oraz prowadzą stały nadzór z tego zakresu. Firma wspiera swoich Klientów także podczas postępowań prowadzonych przez urząd skarbowy lub inne organy państwowe. Ponadto, osoby prowadzące działalność gospodarczą mogą skorzystać ze wsparcia prawników firmy.

Instytut Studiów Podatkowych Modzelewski i Wspólnicy Sp. z o.o.
Adres firmy:
Kaleńska 8, 04-367 Warszawa,
mazowieckie
(22) 517-30-60
http://isp-modzelewski.pl
mapa w formacie kml
Ubezpieczenia NNW szkolne

Lekcje WF-u, wyczynowe uprawianie sportu, szkółki jeździeckie - dzieci są bardzo narażone na uszkodzenia ciała w następstwie nieszczęśliwych wypadków. Przygotowane przez nas ubezpieczenia NNW szkolne pomogą Państwu opłacić hospitalizację i sprzęt medyczny, a roszczenia będą mogli Państwo zgłosić za pomocą formularza on-line, co znacznie przyspieszy uzyskanie świadczenia.

Edupolisa
Adres firmy:
Jana Pawła II 2, 44-100 Gliwice,
śląskie
(80) 140-19-99
http://edupolisa.pl
mapa w formacie kml
skanowanie dokumentów

Każda firma zobowiązana jest do prowadzenia profesjonalnej rachunkowości i księgowości. Wiąże się to licznymi pracami, tzw. papierkowymi. Nie są to jednak tylko prace czasochłonne ale również takie, których efekty wymagają dodatkowej przestrzeni. Dlatego też pragniemy państwu pomóc w archiwizowaniu i skanowaniu dokumentów. Dzięki nam i naszym magazynom mogą państwo zaoszczędzić znaczną część przestrzeni biurowej. My zajmiemy się zarówno zabezpieczeniem dokumentacji, jak i jej uporządkowaniem. Zapewnimy też odpowiednie warunki w których powierzone nam dane będą całkowicie bezpieczne

Archivio Sp. z o.o.
Adres firmy:
Annopol 4a, hala A, 03-236 Warszawa,
mazowieckie
(22) 814-54-07
http://archivio.pl
mapa w formacie kml
Selekcja Pracowników - Analiza CV

Specjalnością naszych pracowników jest strategiczne i logistyczne przygotowywanie działań rekrutacyjnych. Również selekcja pracowników i analiza CV pozwoli na dokonanie zmian w obecnej strukturze i przeorganizowanie jej. Zatroszczymy się również o wydobycie takich kandydatów na stanowiska, którzy oprócz merytorycznego przygotowania dysponują jeszcze ogromnym, indywidualnym potencjałem.

ForManWay
Adres firmy:
Indiry Gandhi 17B, 02-776 Warszawa,
mazowieckie
(53) 780-63-08
http://www.formanway.pl
mapa w formacie kml
Ubezpieczenie mieszkania

Jesteśmy firmą, która świadczy profesjonalne usługi doradztwa w zakresie ubezpieczeń dla klientów na terenie całej Polski. Nasi specjaliści podpowiedzą Ci, jakie wybrać ubezpieczenie mieszkania czy samochodu. Z naszą firmą masz pewność, że Twoje finanse są w bezpiecznych rękach. Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej unilink.pl w celu zapoznania się ze szczegółami.

Unilink S.A.
Adres firmy:
Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego 2A, 05-090 Raszyn,
mazowieckie
(22) 483-19-19
http://unilink.pl
mapa w formacie kml
Szkolenie Excel Warszawa

Firma prowadzi kursy komputerowe w Warszawie. W ofercie jest na przykład szkolenie Excel, jak i instruktaż pod kątem innych programów przydatnych zarówno w pracy, jak i w domu. Znajomość arkuszy kalkulacyjnych pozwala wykorzystać w pełni potencjał (taki jak mozliwośc analizy czy tworzenia wykresów), jaki oferuje ten popularny program.

VSQool
Adres firmy:
Kłobucka 8/75, 02-699 Warszawa,
mazowieckie
(79) 408-91-16
http://vsqool.pl
mapa w formacie kml
kantor wymiany walut Wrocław

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, jaką jest kantor. To propozycja dla osób, które wymieniają większą ilość gotówki, jak również niewielkie ich kwoty. Jeśli interesuje Cię szybka i korzystna cena na zagraniczne środki płatności u nas z pewnością je znajdziesz. Gwarantujemy bezpieczeństwo transakcji. Wrocław zaprasza.

Grosz
Adres firmy:
Piłsudskiego 96, 50-017 Wrocław,
dolnośląskie
(71) 343-81-95
http://www.grosz-wroclaw.pl
mapa w formacie kml
Doradztwo logistyczne

Nasi pracownicy posiadają ogromną wiedzę i dzięki temu, możemy Państwu zaoferować najwyższą jakość obsługi. Przedsiębiorstwo Chmaj Group to znany i ceniony na rynku partner, który prowadzi doradztwo logistyczne. Zajmujemy się wprowadzaniem rozwiązań, które zoptymalizują łańcuch dostaw i zapewnią stały przepływ towarów. Dzięki nam, już nigdy nie spotkają się Państwo z problemami takimi, jak brak półproduktów, czy przestoje w produkcji. Przełoży się to w krótkim czasie na realne korzyści i wzrost dochodu.

CHMAJ GROUP
Adres firmy:
Wały Piastowskie 1/1508, 80-855 Gdańsk,
pomorskie
(60) 460-58-27
http://chmajgroup.pl
mapa w formacie kml
© 2011 www.gamescore.pl.