Katalog Stron www

wybrane oferty firm

finanse, prawo

Porady prawne Bydgoszcz

Strona profesjonalnej i godnej polecenia kancelarii prawnej z Bydgoszczy. W ofercie znaleźć można zarówno usługi kierowane na rzecz klientów indywidualnych jak i przedsiębiorstw czy też jednostek samorządów terytorialnych. Kancelaria prawna w każdej sferze usług świadczy kompleksową i profesjonalną pomoc. Zapraszamy do kontaktu.

Kancelaria radcy prawnego Maciej Penczerzyński
Adres firmy:
Cieszkowskiego 9/1, 85-052 Bydgoszcz,
kujawsko-pomorskie
(60) 405-39-60
http://www.penczerzynski.pl
mapa w formacie kml
Komornik Michał Popiel

Zapewniamy Państwa, że profesjonalny i zarazem doświadczony komornik to osoba, bez której może nie udać się odzyskać należnych sobie dóbr, zwłaszcza jeśli liczy się je w dużych ilościach. Jesteśmy przekonani, że Michał Popiel to osoba odpowiednia, kompetentna i godna zaufania. Z pewnością będzie w stanie Państwu pomóc.

Komornik sądowy Michał Popiel
Adres firmy:
Gdańska 47, 85-005 Bydgoszcz,
kujawsko pomorskie
(52) 322-28-27
http://www.bydgoszcz7.komornik.pl
mapa w formacie kml
Biuro księgowe

Zakres usług świadczonych przez nasze profesjonalne biuro księgowe obejmuje zarówno pełną rachunkowość firm, jak i realizowanie pojedynczych usług dla ich właścicieli, czy też rozliczanie podatku dochodowego PIT na zlecenie osób fizycznych. Zatrudnieni przez nas doradcy podatkowi i biegli rewidenci posiadają odpowiednie kwalifikacje i wieloletnie doświadczenie, które pozwalają im również zajmować się obsługą kadrowo-płacowo oraz księgą przychodów i rozchodów, bądź też ewidencją VAT. Nasza siedziba znajduje się w Krakowie.

HASCON Halina Smreczyńska
Adres firmy:
Madalińskiego 19/6, 30-303 Kraków,
małopolskie
(66) 311-51-11
http://www.hascon.pl
mapa w formacie kml
doradca podatkowy Katowice

Usługi świadczone przez firmę obejmują nie tylko szkolenia, czy też kursy wyjaśniające aktualne zagadnienia i przepisy prawa dot. opodatkowania usług i towarów. ISP Modzelewski i Wspólnicy z Warszawy zapewniają również doradztwo podatkowe, przygotowują opinie prawne, realizują audyty oraz prowadzą stały nadzór z tego zakresu. Firma wspiera swoich Klientów także podczas postępowań prowadzonych przez urząd skarbowy lub inne organy państwowe. Ponadto, osoby prowadzące działalność gospodarczą mogą skorzystać ze wsparcia prawników firmy.

Instytut Studiów Podatkowych Modzelewski i Wspólnicy Sp. z o.o.
Adres firmy:
Kaleńska 8, 04-367 Warszawa,
mazowieckie
(22) 517-30-60
http://isp-modzelewski.pl
mapa w formacie kml
Ubezpieczenia NNW szkolne

Lekcje WF-u, wyczynowe uprawianie sportu, szkółki jeździeckie - dzieci są bardzo narażone na uszkodzenia ciała w następstwie nieszczęśliwych wypadków. Przygotowane przez nas ubezpieczenia NNW szkolne pomogą Państwu opłacić hospitalizację i sprzęt medyczny, a roszczenia będą mogli Państwo zgłosić za pomocą formularza on-line, co znacznie przyspieszy uzyskanie świadczenia.

Edupolisa
Adres firmy:
Jana Pawła II 2, 44-100 Gliwice,
śląskie
(80) 140-19-99
http://edupolisa.pl
mapa w formacie kml
skanowanie dokumentów

Każda firma zobowiązana jest do prowadzenia profesjonalnej rachunkowości i księgowości. Wiąże się to licznymi pracami, tzw. papierkowymi. Nie są to jednak tylko prace czasochłonne ale również takie, których efekty wymagają dodatkowej przestrzeni. Dlatego też pragniemy państwu pomóc w archiwizowaniu i skanowaniu dokumentów. Dzięki nam i naszym magazynom mogą państwo zaoszczędzić znaczną część przestrzeni biurowej. My zajmiemy się zarówno zabezpieczeniem dokumentacji, jak i jej uporządkowaniem. Zapewnimy też odpowiednie warunki w których powierzone nam dane będą całkowicie bezpieczne

Archivio Sp. z o.o.
Adres firmy:
Annopol 4a, hala A, 03-236 Warszawa,
mazowieckie
(22) 814-54-07
http://archivio.pl
mapa w formacie kml
Selekcja Pracowników - Analiza CV

Specjalnością naszych pracowników jest strategiczne i logistyczne przygotowywanie działań rekrutacyjnych. Również selekcja pracowników i analiza CV pozwoli na dokonanie zmian w obecnej strukturze i przeorganizowanie jej. Zatroszczymy się również o wydobycie takich kandydatów na stanowiska, którzy oprócz merytorycznego przygotowania dysponują jeszcze ogromnym, indywidualnym potencjałem.

ForManWay
Adres firmy:
Indiry Gandhi 17B, 02-776 Warszawa,
mazowieckie
(53) 780-63-08
http://www.formanway.pl
mapa w formacie kml
Biuro rachunkowe Białystok

Oferta naszej księgowości w Białymstoku skierowana jest przede wszystkim do aptek i innych przedsiębiorstw z sektora farmaceutycznego. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu biuro rachunkowe Taxsafe zajmie się kompleksową obsługą kadr oraz płac, prowadzeniem ksiąg handlowych, a także rocznych i okresowych rozliczeń podatkowych. Podejmiemy się także ewidencji środków trwałych i wyposażenia dla firm. Nasi pracownicy sporządzają sprawozdania finansowe oraz przygotują dokumentacje wymaganą przez KRS.

Tax Safe
Adres firmy:
Celownicza 27, 15-394 Białystok,
dolnośląskie
(51) 858-89-99
http://taxsafe.pl
mapa w formacie kml
Ubezpieczenie mieszkania

Jesteśmy firmą, która świadczy profesjonalne usługi doradztwa w zakresie ubezpieczeń dla klientów na terenie całej Polski. Nasi specjaliści podpowiedzą Ci, jakie wybrać ubezpieczenie mieszkania czy samochodu. Z naszą firmą masz pewność, że Twoje finanse są w bezpiecznych rękach. Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej unilink.pl w celu zapoznania się ze szczegółami.

Unilink S.A.
Adres firmy:
Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego 2A, 05-090 Raszyn,
mazowieckie
(22) 483-19-19
http://unilink.pl
mapa w formacie kml
Biuro tłumaczeń Szczecin

Biuro tłumaczeń tlumacz24.eu zachęca do skorzystania ze swojej usługi translacji dokumentów dla firm. Nasze usługi to perfekcyjna zgodność i adekwatność językowa, zagwarantowana przez doświadczonych pracowników. Są to specjaliści w swoich branżach - wykonywaliśmy już przekłady dokumentów medycznych, bankowych czy też prawniczych. Dla naszych usług charakterystyczna jest także dyskrecja - wszelkie przekazywane nam dokumenty są starannie przechowywane i traktowane jako poufne. Zapraszamy!

tlumacz24.eu Przemysław Drews
Adres firmy:
Pl. Rodła 8, 70-419 Szczecin,
zachodniopomorskie
(91) 881-28-57
http://www.tlumacz24.eu
mapa w formacie kml
© 2011 www.gamescore.pl.