Katalog Stron www

wybrane oferty firm

finanse, prawo

Usługi w zakresie finansów w Warszawie - http://arendarski-stejblis.pl/

Kancelaria radców prawnych Andrzeja Arendarskiego i Marka Stejblisa w Warszawie proponuje współpracę zarówno osobom indywidualnym, jak i klientom instytucjonalnym. Podatki, finanse, sprawy rodzinne, cywilne i gospodarcze - to nie jedyne obszary naszej działalności. Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej w celu zyskania bardziej szczegółowych informacji.

Arendarski-Stejblis
Adres firmy:
Żytnia 16/54, 01-014 Warszawa,
mazowieckie
(22) 466-41-43
http://www.arendarski-stejblis.pl
mapa w formacie kml
Porady prawne Bydgoszcz

Strona profesjonalnej i godnej polecenia kancelarii prawnej z Bydgoszczy. W ofercie znaleźć można zarówno usługi kierowane na rzecz klientów indywidualnych jak i przedsiębiorstw czy też jednostek samorządów terytorialnych. Kancelaria prawna w każdej sferze usług świadczy kompleksową i profesjonalną pomoc. Zapraszamy do kontaktu.

Maciej Penczerzyński
Adres firmy:
Cieszkowskiego 9/1, 85-052 Bydgoszcz,
kujawsko-pomorskie
(60) 405-39-60
http://www.penczerzynski.pl
mapa w formacie kml
http://komornik-dylag.pl

Egzekutor działająca przy krakowskim Sądzie Rejonowym dla dzielnicy Krowodrzy zajmuje się w głównej mierze prowadzeniem postępowań egzekucyjnych. Pani komornik zajmuje się zarówno przeprowadzaniem eksmisji i licytacji zajętych dóbr, jak i sporządzaniem spisów inwentarza oraz zabezpieczaniem wierzytelności.

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Krakowa Krowodrzy Magdalena Dyląg
Adres firmy:
ul. Królewska 2, 30-045 Kraków,
woj. małopolskie
(12) 631-10-75
http://komornik-dylag.pl
mapa w formacie kml
Księgowość Poznań

Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, w ramach których znajdziecie Państwo prowadzoną przez naszych specjalistów księgowość uproszczoną. Możecie Państwo skorzystać z tej nietypowej, acz bardzo wygodnej formy, gdzie nie musicie Państwo tracić czasu na dojazdy, a także umawiać się na spotkania z doradcą.

Kancelaria Doradcy Podatkowego Andrzeja Sobieraja
Adres firmy:
Libelta 1A, 61-706 Poznań,
wielkopolskie
(61) 877-51-11
http://www.doradcapodatkowy-sobieraj.com
mapa w formacie kml
Obsługa prawna firm

Nasza firma świadczy profesjonalne usługi prawne, przy czym obsługa prawna firm to nasza specjalność. Pomagamy naszym klientom przebrnąć przez wszystkie meandry polskiego prawa. W tym celu zatrudniamy tylko doświadczonych specjalistów, dla których każdy aspekt polskiego prawa nie ma tajemnic. Obsługa prawna firm obejmuje szeroki zakres działań, a wszystko po to, by nasi klienci mieli komfort i spokojnie mogli skupić się na realizacji priorytetowych zadań swojej firmy. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Centrum Prawa sp. z o.o. sp.k.
Adres firmy:
Grodzka 19, 85-109 Bydgoszcz,
Kujawsko-Pomorskie
(72) 022-77-77
http://www.centrumprawa.eu
mapa w formacie kml
Komornik Michał Popiel

Zapewniamy Państwa, że profesjonalny i zarazem doświadczony komornik to osoba, bez której może nie udać się odzyskać należnych sobie dóbr, zwłaszcza jeśli liczy się je w dużych ilościach. Jesteśmy przekonani, że Michał Popiel to osoba odpowiednia, kompetentna i godna zaufania. Z pewnością będzie w stanie Państwu pomóc.

Komornik sądowy Michał Popiel
Adres firmy:
Gdańska 47, 85-005 Bydgoszcz,
kujawsko pomorskie
(52) 322-28-27
http://www.bydgoszcz7.komornik.pl
mapa w formacie kml
Kancelaria rzecznika patentowego

Własność intelektualna jest szczególnie chroniona przez obowiązujące przepisy. Kancelaria rzecznika patentowego Grenda z Warszawy zajmuje się doradztwem w zakresie prawa autorskiego oraz pokrewnych zagadnień kodeksowych. Szczegółowe informacje na temat podejmowanych czynności zostały opublikowane na stronie internetowej.

Grenda Kancelaria Patentowo-Prawna
Adres firmy:
Kosiarzy 37/95, 02-953 Warszawa,
mazowieckie
(22) 651-83-69
http://www.grenda.com.pl
mapa w formacie kml
odszkodowanie za wypadek komunikacyjny

Pracownicy naszej spółki udzielają wsparcia dla kierowców, rowerzystów oraz pieszych - krótko mówiąc, wszystkim tym, którzy zostali poszkodowani w wypadku samochodowym. Centrum Odszkodowań DRB prowadzi doradztwo na temat uzyskiwania należnych kwot, a także przygotowuje Klientów do konfrontacji przed sądem. Szczegółowe informacje zostały zamieszczone na stronie internetowej.

Centrum Odszkodowań DRB sp. z o.o. sp.k.
Adres firmy:
Rataja 28, 59-220 Legnica,
dolnośląskie
(76) 850-34-50
http://www.drb.pl
mapa w formacie kml
Biuro księgowe

Zakres usług świadczonych przez nasze profesjonalne biuro księgowe obejmuje zarówno pełną rachunkowość firm, jak i realizowanie pojedynczych usług dla ich właścicieli, czy też rozliczanie podatku dochodowego PIT na zlecenie osób fizycznych. Zatrudnieni przez nas doradcy podatkowi i biegli rewidenci posiadają odpowiednie kwalifikacje i wieloletnie doświadczenie, które pozwalają im również zajmować się obsługą kadrowo-płacowo oraz księgą przychodów i rozchodów, bądź też ewidencją VAT. Nasza siedziba znajduje się w Krakowie.

HASCON Halina Smreczyńska
Adres firmy:
Madalińskiego 19/6, 30-303 Kraków,
małopolskie
(66) 311-51-11
http://www.hascon.pl
mapa w formacie kml
Witold Modzelewski

Usługi świadczone przez firmę obejmują nie tylko szkolenia, czy też kursy wyjaśniające aktualne zagadnienia i przepisy prawa dot. opodatkowania usług i towarów. ISP Modzelewski i Wspólnicy z Warszawy zapewniają również doradztwo podatkowe, przygotowują opinie prawne, realizują audyty oraz prowadzą stały nadzór z tego zakresu. Firma wspiera swoich Klientów także podczas postępowań prowadzonych przez urząd skarbowy lub inne organy państwowe. Ponadto, osoby prowadzące działalność gospodarczą mogą skorzystać ze wsparcia prawników firmy.

Instytut Studiów Podatkowych Modzelewski i Wspólnicy Sp. z o.o.
Adres firmy:
Kaleńska 8, 04-367 Warszawa,
mazowieckie
(22) 517-30-60
http://www.isp-modzelewski.pl
mapa w formacie kml
Outsourcing kadr i płac

Przedsiębiorstwo oferuje profesjonalne wsparcie oraz doradztwo w zakresie finansowym oraz pracowniczym. Proponowany outsourcing kadr i płac, a także pełna księgowość wykonywana jest w naszym biurze rachunkowym w Warszawie. Zajmujemy się zarówno ewidencjonowaniem środków trwałych, jak i obliczaniem wynagrodzeń.

Nexlink Sp. z o.o.
Adres firmy:
ul. Słowicza 17, 02-170 Warszawa,
mazowieckie
(50) 865-50-60
http://nexlink.pl
mapa w formacie kml
© 2011 www.gamescore.pl.