Katalog Stron www

wybrane oferty firm

posiłki, gastronomia

Maszyna do wyrabiania ciasta

Wysokiej klasy urządzenia gastronomiczne oraz maszyny do wyrabiania ciasta tworzą główny asortyment naszej oferty z wyposażeniem dla lokali i firm z branży spożywczej. Naszym Klientom proponujemy różnego rodzaju sprzęty, takie jak chociażby piece do pizzy, opalane drewnem albo tradycyjnie. Jeżeli planujesz wyposażyć swój lokal w sprzęt najwyższej jakości zapraszamy do zakupu u nas.

Forno Italia
Adres firmy:
Kościelna 12/14, 60-536 Poznań,
wielkopolskie
(88) 510-11-21
http://fornoitalia.pl
mapa w formacie kml
Przetwory z owoców leśnych

Nasze dżemy idealnie nadają się do śniadań w połączeniu z naleśnikami, omletem, grzankami czy pieczywem. Przetwory z owoców leśnych powstają wyłącznie z plantacji polskich. Bogate są w witaminy oraz składniki odżywcze, a wykorzystać możne je praktycznie wszędzie, jako dodatek do dań głównych lub na słodko z goframi lub lodami.

P.P.H.U. Nasza Chata
Adres firmy:
Młyńska 32, 89-632 Brusy,
pomorskie
(52) 398-22-10
http://www.nasza-chata.pl
mapa w formacie kml
Beczka ceramiczna

Jeśli lubisz przygotowywać własne przetwory, to oferta naszego sklepu internetowego z pewnością przypadnie Ci do gustu. Dostępna na naszej stronie internetowej beczka ceramiczna pozwoli Ci zrobić doskonały smalec, który przyprawisz według własnych potrzeb. Naczynie nadaje się także do przygotowania kapusty kiszonej i ogórków.

Wamako AGD
Adres firmy:
Obwodowa 1, 11-500 Giżycko,
warmińsko-mazurskie
(60) 499-30-84
http://taniesloiki.pl
mapa w formacie kml
Sala weselna Trójmiasto

Dzięki naszym usługom zorganizujesz oryginalny ślub w plenerze lub huczne przyjęcie. Wynajmowana przez nas sala weselna jest położona w okolicach Trójmiasta. W jej progi możemy przyjąć około 150 gości Pary Młodej. Nasi kucharze zadbają o wyjątkowe walory smakowe podawanych dań. Wśród menu na uroczystości posiadamy m.in. wędliny z własnej wędzarni czy świeże chleby.

Folwark Dajak
Adres firmy:
Świętopełka Wielkiego 1, 84-207 Koleczkowo,
pomorskie
(60) 177-67-71
http://www.dajak.pl
mapa w formacie kml
© 2011 www.gamescore.pl.