Katalog Stron www

wybrane oferty firm

usługi drobne

Serwis sprzątający Warszawa

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą na najlepsze usługi porządkowe! Profesjonalizm, solidność oraz niezawodność w każdej sytuacji to dla nas podstawa. Świadczymy fachowe usługi na terenie różnych miast. Zgłoś się do nas, a przekonasz się, że to rozwiązanie idealne właśnie dla Ciebie! Zapraszamy do kontaktu.

AGMA Serwis
Adres firmy:
Kawęczyńska 47, 03-775 Warszawa,
mazowieckie
(60) 667-63-05
http://www.agmaserwis.pl
mapa w formacie kml
Różaniec św

Mamy też propozycje dla chrześcijan, którzy w codziennej stylizacji chcieliby zawrzeć ważne dla siebie symbole. Idealną ku temu okazją jest różaniec męski na rękę, który znajdziecie w naszej kolekcji. Dostępnych jest kilka modeli tego produktu, wszystkie w stonowanych, eleganckich kolorach z dodatkiem srebrnego krzyżyka.

Merito Marek Gzel
Adres firmy:
św. Barbary 41, 42-226 Częstochowa,
śląskie
(69) 701-00-69
http://www.swietymarek.com
mapa w formacie kml
Ikony sakralne

W naszej hurtowni internetowej znajdziesz bogaty asortyment akcesoriów liturgicznych oraz dewocjonaliów. Wśród nich dostępne są ikony sakralne, które przeznaczone są zarówno do obiektów kultu religijnego, jak i domów osób świeckich. Wykonane z drewna lub srebra wizerunki patronów dostępne są w różnych rozmiarach - małym, średnim oraz dużym.

Hurtownia Książek i Dewocjonaliów św. Paweł
Adres firmy:
Bitwy Oliwskiej 33a, 80-339 Gdańsk,
pomorskie
(69) 003-88-11
http://hurtpawel.pl
mapa w formacie kml
7 czakr

Mandalę, która jest obrazem naszej osobowości, zawsze dobrze jest mieć przy sobie. W naszym sklepie możesz zakupić przepiękną biżuterię (wisiorki, bransoletki) z przedstawieniem mandali. Kolekcja 7 czakr z pewnością przypadnie do gustu każdemu, kto refleksyjnie podchodzi do życia i żyje w zgodzie z własną naturą.

Marcin Czyż Mandalove
Adres firmy:
Reymonta 16/11, 41-902 Bytom,
śląskie
(78) 421-60-07
http://mandalove.pl
mapa w formacie kml
© 2011 www.gamescore.pl.