Katalog Stron www

wybrane oferty firm

usługi drobne

Ikony sakralne

W naszej hurtowni internetowej znajdziesz bogaty asortyment akcesoriów liturgicznych oraz dewocjonaliów. Wśród nich dostępne są ikony sakralne, które przeznaczone są zarówno do obiektów kultu religijnego, jak i domów osób świeckich. Wykonane z drewna lub srebra wizerunki patronów dostępne są w różnych rozmiarach - małym, średnim oraz dużym.

Hurtownia Książek i Dewocjonaliów św. Paweł
Adres firmy:
Bitwy Oliwskiej 33a, 80-339 Gdańsk,
pomorskie
(69) 003-88-11
http://hurtpawel.pl
mapa w formacie kml
Zakład pogrzebowy Rybnik

Przedstawiamy ofertę zakładu pogrzebowego Orcus z Rybnika. Świadczymy transport ciał krajowy i międzynarodowy. Profesjonalnie obsługujemy ceremonie we wszystkich obrządkach religijnych w tym również świeckie. Przygotowujemy ciało do pochówku. Wyręczamy rodzinę w organizacji stypy. Prowadzimy sprzedaż trumien, urn i kwiatów.

Orcus Katarzyna Zając-Sobczyk
Adres firmy:
Wodzisławska 11c, 44-200 Rybnik,
śląskie
(60) 148-85-97
http://www.orcusrybnik.com
mapa w formacie kml
Terapia par Warszawa

W Twoim związku pojawiły się poważne problemy? Możesz skorzystać ze wsparcia specjalisty. Oferowana w naszym gabinecie terapia par w Warszawie skierowana jest zwłaszcza do osób, które nie potrafią znaleźć wyjścia z konfliktowej sytuacji. Podczas spokojnej, rzeczowej rozmowy z udziałem fachowca można dojść do porozumienia oraz uzyskać pożądane korzyści przy jednoczesnym kompromisie. W trakcie spotkań bardzo ważne jest również wykazanie wzajemnego szacunku.

Instytut Terapii i Psychoedukacji sp. z o.o.
Adres firmy:
Filtrowa 67/42, 02-032 Warszawa,
mazowieckie
(60) 182-22-48
http://www.itip.pl
mapa w formacie kml
Serwis separatorów

Oferujemy serwis separatorów, a także kompleksową obsługę kanalizacji. W zakresie naszych usług znajduje się również pogotowanie kanalizacyjne. Od wielu lat usuwamy oraz utylizujemy zawartość zbiorników do magazynowania odpadów. Wszystkie zakończone usług potwierdzamy specjalnym zaświadczeniem, a także tworzymy odpowiednią dokumentację.

RAN-Synchron Sp. z o.o.
Adres firmy:
Obornicka 1, 62-005 Bolechowo - Osiedle,
wielkopolskie
(61) 652-22-70
http://ran-synchron.pl
mapa w formacie kml
© 2011 www.gamescore.pl.