Katalog Stron www

wybrane oferty firm

usługi drobne

Serwis sprzątający Warszawa

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą na najlepsze usługi porządkowe! Profesjonalizm, solidność oraz niezawodność w każdej sytuacji to dla nas podstawa. Świadczymy fachowe usługi na terenie różnych miast. Zgłoś się do nas, a przekonasz się, że to rozwiązanie idealne właśnie dla Ciebie! Zapraszamy do kontaktu.

AGMA Serwis
Adres firmy:
Kawęczyńska 47, 03-775 Warszawa,
mazowieckie
(60) 667-63-05
http://www.agmaserwis.pl
mapa w formacie kml
Różańce

Witamy w naszym sklepie internetowym, gdzie znajdą państwo piękne różańce, pamiątki komunijne i inne dewocjonalia. Proponujemy także bransoletki - koronki do świętych oraz Matki Bożej, dostępne w różnych wariantach i kolorach. Taki drobiazg z pewnością ucieszy każdą osobę w tak szczególnym dniu, jakim jest przyjęcie sakramentu.

P.H. Jakóbczak
Adres firmy:
Bialska 2/4, 42-202 Częstochowa,
śląskie
(34) 366-48-74
http://jakobczak.pl
mapa w formacie kml
Zbiórka

Regularnie wspieramy różne grupy osób organizując zbiórki pieniędzy. Jeżeli chcesz nas wesprzeć w naszych działaniach możesz nam również przekazać 1% z podatku podczas swojego corocznego rozliczenia z fiskusem. Sprawdź także, kiedy odbywa się najbliższa publiczna zbiórka pieniędzy na cele charytatywne w Twojej okolicy lub wspomóż nas dokonując wpłaty przez Internet.

Polska Akcja Humanitarna
Adres firmy:
al. Solidarności 78A, 00-145 Warszawa,
mazowieckie
(22) 828-88-82
http://www.pah.org.pl
mapa w formacie kml
© 2011 www.gamescore.pl.