Katalog Stron www

wybrane oferty firm

marketing, reklama

Stoiska wystawiennicze

Usługi reklamowe to coś czym zajmujemy się od lat. Staramy się oferować naszym klientom produkty najwyższej jakości. Stoiska wystawiennicze projektujemy już od dłuższego czasu, zarówno na targi poznańskie, jak i odbywające się w innych miejscach. Nie tylko stoiska wystawiennicze są naszym działaniem. Podejmujemy się także zabudowy stoisk targowych.

Expo-Plan
Adres firmy:
Śniadeckich 9/1, 60-773 Poznań,
Wielkopolskie
(61) 865-98-43
http://expo-plan.com.pl
mapa w formacie kml
Pamiątki z Polski producent

Szukasz oryginalnych gadżetów, które przywołają na myśl wspomnienia związane z konkretnym miejscem? Oferujemy niepowtarzalne pamiątki z Polski prosto od producenta. W asortymencie posiadamy zarówno porcelanowe kubki, jak i talerzyki czy filiżanki. Wszystkie produkty są ozdobione niepowtarzalnymi wzorami.

Omel
Adres firmy:
Kamienna 8 lok. 1, 15-021 Białystok,
podlaskie
(60) 038-23-71
http://www.polskiepamiatki.net.pl
mapa w formacie kml
Drewniane breloki do kluczy

Zajmujemy się produkcją akcesoriów, które mogą stanowić świetny sposób na reklamę firmy lub produktu. Wejdź na stronę Rubens Design i zobacz jak ciekawe drewniane breloczki do kluczy proponujemy naszym Klientom. Możemy wykonać modele odlewane z metalu, z elastycznej gumy lub plastiku. Sam możesz zaprojektować ich wygląd i umieścić firmowe logo.

Rubens Sp. z o.o.
Adres firmy:
Warszawska 78, 81-309 Gdynia,
pomorskie
(50) 115-48-00
http://rubensdesign.pl
mapa w formacie kml
Namioty ekspresowe

Planujecie zorganizować bankiet lub konferencję na świeżym powietrzu? Pomożemy Wam zrealizować to przedsięwzięcie! Namioty ekspresowe imprezowe to jedna z głównych dziedzin działalności naszej firmy. Dodatkowo oferujemy także budowę namiotów całorocznych oraz szeroko pojęty wynajem na każdą okazję. W naszej ofercie namioty na wynajem to profesjonalne podejście do klienta i wysokiej jakości produkty.

Vitonamioty
Adres firmy:
Żuki 50A, 62-700 Turek,
wielkopolskie
(63) 289-94-49
http://www.vitonamioty.pl
mapa w formacie kml
Naklejki na ścianę

Romantyczne hasła do sypialni, cytaty wielkich postaci kultury, a może po prostu motywy z kotami lub kolibrami? Dzięki naszym dekoracjom możesz ożywisz swoje mieszkanie i wniesiesz do niego prawdziwą magię. Posiadamy naklejki na ścianę dedykowane do każdego pomieszczenia - zamienią one Twój dom w prawdziwa krainę czarów.

Naklejki Dekoracyjne Agnieszka Kądziołka
Adres firmy:
Wandy 17, lok. 2, 53-320 Wrocław,
dolnośląskie
(51) 211-10-61
http://www.cudaczne-naklejki.pl
mapa w formacie kml
Komunikacja korporacyjna

Zastanawiasz się w jaki sposób zwiększyć skuteczność w biznesie? Komunikacja korporacyjna z pewnością przyniesie oczekiwane rezultaty i wymierne korzyści. Zespół ekspertów Binaria Communications podejmie się wnikliwej analizy realizowanych przez Państwa strategii oraz zaproponuje ich modyfikację w celu usprawnienia wewnętrznych procedur. Zadbamy również o skuteczność działań mających na celu budowanie wizerunku - między innymi w mediach. Zachęcamy do korzystania z doświadczenia i wiedzy naszych ekspertów. Z Klientami zawsze współpracujemy indywidualnie.

Binaria Communications
Adres firmy:
Nowoursynowska 130, 02-797 Warszawa,
mazowieckie
(22) 855-33-00
http://binaria.pl
mapa w formacie kml
© 2011 www.gamescore.pl.