Katalog Stron www

wybrane oferty firm

marketing, reklama

Namioty ekspresowe

Planujecie zorganizować bankiet lub konferencję na świeżym powietrzu? Pomożemy Wam zrealizować to przedsięwzięcie! Namioty ekspresowe imprezowe to jedna z głównych dziedzin działalności naszej firmy. Dodatkowo oferujemy także budowę namiotów całorocznych oraz szeroko pojęty wynajem na każdą okazję. W naszej ofercie namioty na wynajem to profesjonalne podejście do klienta i wysokiej jakości produkty.

VITO Namioty
Adres firmy:
Żuki 50A, 62-700 Turek,
wielkopolskie
(63) 289-94-49
http://www.vitonamioty.pl
mapa w formacie kml
produkcja filmów korporacyjnych

Jeśli zależy Państwu na zwiększeniu poziomu świadomości o firmie, a tym samym pozyskaniu większej liczby klientów, zachęcamy do skorzystania z naszych usług, do których zalicza się produkcja filmów korporacyjnych. Nasi specjaliści pomogą Państwu zdefiniować grupę docelową, aby poprzez odpowiedni dobór środków zrealizować zamierzony cel.

BeeProduction
Adres firmy:
Chmielna 73, 00-801 Warszawa,
mazowieckie
(50) 427-29-92
http://beeproduction.pl
mapa w formacie kml
Dyplom przedszkolaka

Dokładamy wszelkich starań, aby oferowane na naszej stronie produkty spełniały Państwa oczekiwania. Dyplom przedszkolaka to bardzo ważny dokument, który będzie stanowił doskonałą pamiątkę w przyszłości. Wykonane są na wysokiej jakości, grubym papierze. Dostępnych jest wiele wzorów oraz wariantów kolorystycznych.

Biały Atrament Radosław Milewski
Adres firmy:
Aluzyjna 21F/810, 03-148 Warszawa,
mazowieckie
(60) 809-87-11
http://bialyatrament.pl
mapa w formacie kml
druk cyfrowy Wrocław

Jedną z najnowocześniejszych metod druku jest druk cyfrowy. Wrocław to miasto, w którym ceni się jakość. Dlatego nasza firma postawiła na najwyższej jakości drukowanie. Jeśli chcesz się w nim dobrze zareklamować to nie czekaj i odwiedź nas już dziś. W naszej drukarni urzeczywistnisz swoje projekty graficzne, a także wydrukujesz dowolne materiały reklamowo-promocyjne, takie jak: ulotki, wizytówki, foldery, czy plakaty.

Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe „WRODRUK”
Adres firmy:
Zachodnia 20/1P, 53-644 Wrocław,
dolnośląskie
(50) 499-35-91
http://wrodruk.pl
mapa w formacie kml
Call center Katowice

Zapraszamy Państwa do skorzystania z usług naszego Call Center. Jesteśmy firmą specjalizującą się w świadczenie usług outsourcingowych właśnie z zakresu telemarketingu. Dzięki odpowiedniemu przygotowaniu do naszej pracy jesteśmy w stanie zrealizować każdy projekt, zachowując najwyższą klasę usług, skuteczność oraz sprawność.

Simio Polska Sp. z o.o.
Adres firmy:
Moniuszki 7, 40-005 Katowice,
śląskie
(60) 680-99-29
http://simiopolska.pl
mapa w formacie kml
druk katalogów reklamowych

Jesteśmy profesjonalnym i doświadczonym przedsiębiorstwem, które od wielu lat z powodzeniem funkcjonuje w branży poligraficznej. Jedną z usług proponowanych przez naszą firmę z siedzibą w Pile jest druk katalogów reklamowych. Jest to jeden z najpopularniejszych i najskuteczniejszych instrumentów marketingowych. Na zlecenie naszych klientów tworzymy wiele formatów na różne typy papieru, zarówno w standardzie kolorowym, jak i czarno-białym. Doskonale sprawdzą się one jako nośnik prezentujący produkty lub usługi.

BoxPro Polska Patryk Gapiński
Adres firmy:
Warsztatowa 8, 64-920 Piła,
wielkopolskie
(50) 222-95-05
http://www.boxpro.pl
mapa w formacie kml
Torebki papierowe z nadrukiem

Sposób na wypromowanie usługi lub produktu, który przynosi efekt choćby w postaci rozpoznawalności loga danej firmy, to korzystanie z solidnych torebek reklamowych. Umożliwiamy zamówienie i zrealizowanie projektów na solidne produkty reklamowe, w które można pakować drobne upominki i ozdabiać grafikami.

Torby Atemi
Adres firmy:
Kremowa 54, 02-969 Warszawa,
mazowieckie
(22) 651-04-06
http://atemi.pl
mapa w formacie kml
Druk na ścianie

Z pewnością zastanawialiście się, jak można zmienić wygląd pomieszczenia bez użycia tradycyjnej farby czy tapety. My mamy na to odpowiedź! Nasza firma specjalizuje się w unikalnych i kreatywnych rozwiązaniach, które obejmują między innymi druk na ścianie. Nasze technologie pozwolą Ci przenieść na tę powierzchnię każde zdjęcie, wzór czy ulubioną grafikę, dodając tym samym pomieszczeniu osobistego charakteru. Nic więcej nie musisz robić - my zajmiemy się wszystkim, od pomysłu po realizację. Uwolnij swoją kreatywność i pozwól nam uczynić Twoje wnętrza wyjątkowymi!

VERTIPEN Natalia Białuńska
Adres firmy:
Janickiego 31, 71-270 Szczecin,
zachodniopomorskie
(51) 665-59-88
http://vertipen.pl
mapa w formacie kml
Breloki reklamowe

Strona internetowa giftmore.pl przedstawia profesjonalną, bardzo rozbudowaną ofertę producenta wysokiej jakości breloków reklamowych. Bardzo duże doświadczenie firmy pozwala na zaoferowanie dokładnie takich rozwiązań, jakich Państwo oczekują. Serdecznie polecamy znakomite breloki reklamowe na giftmore.pl!

Gift More
Adres firmy:
Bema 5 / lokal 7, 05-480 Karczew / k. Otwocka,
mazowieckie
(66) 500-24-88
http://giftmore.pl
mapa w formacie kml
Druk cyfrowy

Z myślą o klientach, przygotowaliśmy atrakcyjny cennik na druk cyfrowy ulotek, folderów, kalendarzy oraz innych materiałów graficznych. Decydując się na współpracę z naszą firmą mogą mieć Państwo pewność, że jakość świadczonych usług idzie w parze z ceną. Jesteśmy fachowcami, dlatego naszą pracę wykonujemy najlepiej jak potrafimy, uwzględniając Państwa indywidualne preferencje. Elastyczne warunki współpracy oraz krótkie terminy realizacji zleceń oświadczają naszych klientów w przekonaniu o dobrym wyborze współpracownika. Zapraszamy.

Zakład Poligraficzny Polprint Sp. z o.o.
Adres firmy:
Średnia 5, 88-100 Inowrocław,
kujawsko-pomorskie
(52) 357-15-91
http://polprint.pl
mapa w formacie kml
© 2011 www.gamescore.pl.