Katalog Stron www

wybrane oferty firm

marketing, reklama

Stoiska wystawiennicze

Usługi reklamowe to coś czym zajmujemy się od lat. Staramy się oferować naszym klientom produkty najwyższej jakości. Stoiska wystawiennicze projektujemy już od dłuższego czasu, zarówno na targi poznańskie, jak i odbywające się w innych miejscach. Nie tylko stoiska wystawiennicze są naszym działaniem. Podejmujemy się także zabudowy stoisk targowych.

Expo-Plan
Adres firmy:
Śniadeckich 9/1, 60-773 Poznań,
Wielkopolskie
(61) 865-98-43
http://expo-plan.com.pl
mapa w formacie kml
Drewniane breloki do kluczy

Zajmujemy się produkcją akcesoriów, które mogą stanowić świetny sposób na reklamę firmy lub produktu. Wejdź na stronę Rubens Design i zobacz jak ciekawe drewniane breloczki do kluczy proponujemy naszym Klientom. Możemy wykonać modele odlewane z metalu, z elastycznej gumy lub plastiku. Sam możesz zaprojektować ich wygląd i umieścić firmowe logo.

Rubens Sp. z o.o.
Adres firmy:
Warszawska 78, 81-309 Gdynia,
pomorskie
(50) 115-48-00
http://rubensdesign.pl
mapa w formacie kml
Namioty ekspresowe

Planujecie zorganizować bankiet lub konferencję na świeżym powietrzu? Pomożemy Wam zrealizować to przedsięwzięcie! Namioty ekspresowe imprezowe to jedna z głównych dziedzin działalności naszej firmy. Dodatkowo oferujemy także budowę namiotów całorocznych oraz szeroko pojęty wynajem na każdą okazję. W naszej ofercie namioty na wynajem to profesjonalne podejście do klienta i wysokiej jakości produkty.

Vitonamioty
Adres firmy:
Żuki 50A, 62-700 Turek,
wielkopolskie
(63) 289-94-49
http://www.vitonamioty.pl
mapa w formacie kml
Komunikacja korporacyjna

Zastanawiasz się w jaki sposób zwiększyć skuteczność w biznesie? Komunikacja korporacyjna z pewnością przyniesie oczekiwane rezultaty i wymierne korzyści. Zespół ekspertów Binaria Communications podejmie się wnikliwej analizy realizowanych przez Państwa strategii oraz zaproponuje ich modyfikację w celu usprawnienia wewnętrznych procedur. Zadbamy również o skuteczność działań mających na celu budowanie wizerunku - między innymi w mediach. Zachęcamy do korzystania z doświadczenia i wiedzy naszych ekspertów. Z Klientami zawsze współpracujemy indywidualnie.

Binaria Communications
Adres firmy:
Nowoursynowska 130, 02-797 Warszawa,
mazowieckie
(22) 855-33-00
http://binaria.pl
mapa w formacie kml
Fotografia produktowa

Zajmujemy się wykonywaniem profesjonalnych ujęć wyrobów danej firmy w celach reklamowych. Naszą specjalnością jest fotografia produktowa, którą wykorzystuje się najczęściej w celu skompletowania katalogu, np. na stronę sklepu internetowego. Wykonujemy wysokiej jakości packshoty, które doskonale uwydatniają wszystkie atuty towaru, dzięki czemu jest bardziej atrakcyjny i zachęcający dla klientów. Zdjęcia wykonujemy za pomocą profesjonalnego sprzętu, gwarantując wykonanie zlecenia do 48 godzin od dostarczenia nam materiałów.

Spotlightstudio
Adres firmy:
Kapitana Stefana Pogonowskiego 30, 90-001 Łódź,
łódzkie
(51) 251-21-05
http://spotlightstudio.pl
mapa w formacie kml
produkcja filmów korporacyjnych

Jeśli zależy Państwu na zwiększeniu poziomu świadomości o firmie, a tym samym pozyskaniu większej liczby klientów, zachęcamy do skorzystania z naszych usług, do których zalicza się produkcja filmów korporacyjnych. Nasi specjaliści pomogą Państwu zdefiniować grupę docelową, aby poprzez odpowiedni dobór środków zrealizować zamierzony cel.

BeeProduction
Adres firmy:
Postępu 14, 02-676 Warszawa,
mazowieckie
(50) 427-29-92
http://beeproduction.pl
mapa w formacie kml
Zarządzanie zwrotami

Oferujemy Państwu wsparcie logistyczne i transportowe, które znacznie ułatwi działanie firmy. W skład naszych usług wchodzi m.in. zarządzanie zwrotami. Posiadamy rozwiązania ułatwiające płynne przeprowadzenie tego procesu, przy utrzymaniu poziomu zadowolenia z wykonanej transakcji przez Państwa klientów.

Landmark Global Polska
Adres firmy:
Świerkowa 1A, 05-850 Bronisze,
mazowieckie
(22) 721-11-39
http://landmarkglobal.com.pl
mapa w formacie kml
© 2011 www.gamescore.pl.