Katalog Stron www

wybrane oferty firm

turystyka, sport

Obóz dla Młodzieży

Obóz żeglarski czyli obóz dla młodzieży obudził we mnie miłość do łódek (miłość do wody już dawno miałam rozbudzoną) i sprawił, że do dzisiaj na każdą łódkę i jacht patrzę tęsknym wzrokiem, a wszystkie urlopy planuję w ten sposób, żeby spędzić nad jeziorem przynajmniej kilka dni. Swój obóz żeglarski wspominam tym sympatyczniej, że pojechałam na niego z pokaźną grupą znajomych i przez całe trzy tygodnie wyśmienicie się bawiliśmy i wspólnie uczyliśmy się żeglowania. Obóz dla Młodzieży polecam wszystkim, którzy kochają nowe przygody!

CHRIS
Adres firmy:
ul. Kilińskiego 8, 05-500 Piaseczno,
woj. Mazowieckie
(22) 737-05-00
http://www.chris.com.pl
mapa w formacie kml
Wędkarstwo morskie

Wiele osób od zawsze marzyło prawdziwej wyprawie na ryby. Wędkarstwo morskie cieszy się coraz większym zainteresowaniem, dlatego my zapewniamy Państwu możliwość wybrania się profesjonalnym kutrem na połowy dorsza. Zapewniamy profesjonalizm, przewodnika oraz niezapomniane wspomnienia. Zapraszamy na naszą stronę internetową.

"Aspius Pro Fishing Outdoor" Sp. z o.o.
Adres firmy:
Nowogrodzka 31, 00-511 Warszawa,
mazowieckie
(78) 687-48-25
http://przewodnicywedkarscy.pl
mapa w formacie kml
Szkoła tańca

Nasza wyjątkowa szkoła tańca zaprasza Państwa na profesjonalne kursy za nieduże pieniądze. W ofercie znajduje się wiele stylów tanecznych takich jak: kizomba, bachata, zumba czy salsa. Katowice to miasto, w którym mieści się nasza siedziba. U nas nauczysz się poczucia rytmu i niezbędnej teorii, a także poznasz wielu ciekawych ludzi, z którymi będziesz miał okazję tańczyć.

My Good Mood Adrian Dronszczyk
Adres firmy:
Paderewskiego 35, 40-282 Katowice,
śląskie
(78) 425-25-12
http://goodmood.dance
mapa w formacie kml
Klub Karate Kyokushin Warszawa

Serdecznie zapraszamy do współpracy wszystkich zainteresowanych zdobywaniem wiedzy i umiejętności w sporcie jakim jest karate. Warszawa posiada kilka lub nawet kilkanaście ośrodków w których można pobierać nauki karate ale w naszym znajdziesz doświadczonych instruktorów z wieloletnim doświadczeniem i sukcesami osobistymi w tej dziedzinie sportu. Nasz klub Karate Kyokushin serdecznie zaprasza na treningi!

Uczniowski Klub Karate Kyokushin IPPON
Adres firmy:
Julianowska 35, 05-500 Piaseczno,
mazowieckie
(60) 038-84-98
http://www.ipponkarate.pl
mapa w formacie kml
Maty do siłowni

Powierzchnia, na jakiej wykonujemy ćwiczenia i treningi, ma duże znaczenie dla naszego bezpieczeństwa oraz komfortu. W naszym asortymencie znajdują się profesjonalne maty do siłowni, które zapobiegają poślizgom oraz gwarantują amortyzacje pod ciężary. Dodatkowo produkty te doskonale tłumią również hałas.

besttherapy
Adres firmy:
Młyńska 5, 64-600 Oborniki,
wielkopolskie
(51) 835-38-07
http://www.besttherapy.pl
mapa w formacie kml
skok tandemowy

Pokonaj swój strach i zdecyduj się na skok tandemowy ze spadochronem. Taka przygoda na zawsze pozostanie w Twojej pamięci i będzie Ci przypominać o pokonaniu własnych słabości. Na początku przeprowadzimy krótkie szkolenie i zapoznamy Cię ze wszystkimi szczegółami, a później wsiądziemy do samolotu i zaczniesz swoją przygodę na wysokości 3 kilometrów.

SkyKrawiec s.c.
Adres firmy:
Wandy 19, 65-095 Zielona Góra,
lubuskie
(60) 198-69-97
http://www.skykrawiec.pl
mapa w formacie kml
Stroje piłkarskie sklep internetowy

Zapraszamy państwa do zapoznania się z asortymentem naszego sklepu sportowego, w którym doskonałej jakości stroje piłkarskie rozchodzą się jak świeże bułeczki ze względu na swoją wysoką jakość wykonania oraz estetykę. Prezentujemy różnorodne połączenia koszulek i spodenek, dostępnych w atrakcyjnych cenach.

Sport13f Adam Miechowiak
Adres firmy:
Gabrieli Zapolskiej 18B, 63-400 Ostrów Wielkopolski,
wielkopolskie
(69) 503-88-80
http://sport13f.pl
mapa w formacie kml
hurtownia wędkarska

ABCwędkarza to hurtownia wędkarska, w której znajdą Państwo profesjonalne sprzęty i akcesoria. Dzięki nam będą Państwo mogli zaopatrzyć się w doskonałe produkty, które skutecznie pomogą w złapaniu grubej ryby. Oferujemy wędziska, żyłki, kołowrotki, jak również przynęty, siatki, czy torby na akcesoria. Zapraszamy.

Hurtownia Wędkarska abcwedkarza.pl
Adres firmy:
Nerudy 12/46, 01-926 Warszawa,
mazowieckie
(22) 664-18-14
http://abcwedkarza.pl
mapa w formacie kml
© 2011 www.gamescore.pl.