Katalog Stron www

wybrane oferty firm

turystyka, sport

Obóz dla młodzieży szkolnej

Obóz żeglarski czyli obóz dla młodzieży obudził we mnie miłość do łódek (miłość do wody już dawno miałam rozbudzoną) i sprawił, że do dzisiaj na każdą łódkę i jacht patrzę tęsknym wzrokiem, a wszystkie urlopy planuję w ten sposób, żeby spędzić nad jeziorem przynajmniej kilka dni. Swój obóz żeglarski wspominam tym sympatyczniej, że pojechałam na niego z pokaźną grupą znajomych i przez całe trzy tygodnie wyśmienicie się bawiliśmy i wspólnie uczyliśmy się żeglowania. Obóz dla Młodzieży polecam wszystkim, którzy kochają nowe przygody!

Chris Turystyka i Rekreacja
Adres firmy:
Kilińskiego 8, 05-500 Piaseczno,
mazowieckie
(22) 737-05-00
http://www.chris.com.pl
mapa w formacie kml
Szkoła tańca

Nasza wyjątkowa szkoła tańca zaprasza Państwa na profesjonalne kursy za nieduże pieniądze. W ofercie znajduje się wiele stylów tanecznych takich jak: kizomba, bachata, zumba czy salsa. Katowice to miasto, w którym mieści się nasza siedziba. U nas nauczysz się poczucia rytmu i niezbędnej teorii, a także poznasz wielu ciekawych ludzi, z którymi będziesz miał okazję tańczyć.

My Good Mood Adrian Dronszczyk
Adres firmy:
Paderewskiego 35, 40-282 Katowice,
śląskie
(78) 425-25-12
http://goodmood.dance
mapa w formacie kml
skok tandemowy

Pokonaj swój strach i zdecyduj się na skok tandemowy ze spadochronem. Taka przygoda na zawsze pozostanie w Twojej pamięci i będzie Ci przypominać o pokonaniu własnych słabości. Na początku przeprowadzimy krótkie szkolenie i zapoznamy Cię ze wszystkimi szczegółami, a później wsiądziemy do samolotu i zaczniesz swoją przygodę na wysokości 3 kilometrów.

SkyKrawiec s.c.
Adres firmy:
Wandy 19, 65-095 Zielona Góra,
lubuskie
(60) 198-69-97
http://www.skykrawiec.pl
mapa w formacie kml
Nauka pływania dla dorosłych

Jesteśmy specjalistami, którzy swoją pasją do wody dzielą się z innymi, a z naszej oferty można skorzystać zarówno indywidualnie, jak i grupowo. Prowadzona przez naszych instruktorów, nauka pływania dla dorosłych odbywa się na przystosowanych do ich umiejętności profesjonalnych basenach, ze specjalistycznym sprzętem.

Mateusz Jurewicz - Swimming For Life
Adres firmy:
Inflancka 8, 00-001 Warszawa,
mazowieckie
(51) 514-39-65
http://www.swimmingforlife.pl
mapa w formacie kml
Akcesoria dla konia

W ramach naszych usług proponujemy fantastyczne akcesoria oraz sprzęty jeździeckie, które z pewnością spełnią Twoje najśmielsze oczekiwania. W naszym asortymencie znajdują się ubrania, czy artykuły dla jeźdźca, a także akcesoria dla konia! W dzisiejszej ofercie chcielibyśmy szczególnie polecić wszelkie czapraki, bryczesy, czy nawet zestawy do sprzątania po swoim wyjątkowym koniu! Zapraszamy wszystkich miłośników jazdy konnej, do odwiedzenia naszej strony internetowej, zapoznania się z ofertą oraz skorzystania z niej!

Mariusz Rekus Auto Handel Eksport Import Argo Horse
Adres firmy:
Łąkowa 23, 64-820 Szamocin,
wielkopolskie
(50) 355-53-36
http://www.argohorse.pl
mapa w formacie kml
Kaski narciarskie

W ofercie naszego doskonale zaopatrzonego sklepu internetowego znajdziecie Państwo wszelkiego rodzaju sprzęt i akcesoria narciarskie od renomowanych, światowej klasy producentów. Proponujemy między innymi kaski narciarskie, dostępne w szerokiej gamie modeli damskich, męskich oraz dziecięcych i młodzieżowych. Jednobarwne lub kolorowe. Zapewniają one bezpieczeństwo i chronią przed poważnymi urazami w razie ewentualnego wypadku na stoku, stanowią zatem niezbędny element wyposażenia.

42sports
Adres firmy:
Szafera 31, 39-300 Mielec,
podkarpackie
(17) 710-50-16
http://42sports.pl
mapa w formacie kml
Atlas do ćwiczeń w domu

W naszej ofercie proponujemy Państwu wydajny sprzęt do treningów siłowych, dzięki któremu w przystępny i praktyczny sposób zadbacie o swoje ciało. Nasz atlas do ćwiczeń w domu sprawi, że dzięki regularnym sesjom przekształcicie swoje mięśnie w taki sposób, na jakim Wam zależy. Zapraszamy do naszego sklepu internetowego.

Lord4Sport
Adres firmy:
Pszczyńska 197, 44-100 Gliwice,
śląskie
(32) 270-77-22
http://lord4sport.pl
mapa w formacie kml
Trener indywidualny

Nie potraficie zmotywować się do codziennych ćwiczeń? Największy problem macie z regularnością i konsekwencją? Każdy nasz instruktor to indywidualny trener personalny z Warszawy, który nie tylko opracuje dla Was optymalny plan samorozwojowy, ale i zadba o to, by Wam się chciało. W efekcie poprawę odczujecie już po bardzo szybkim czasie, a dzięki regularnej aktywności i dobremu odżywianiu Wasz organizm rozkwitnie i będziecie doskonale się z nim czuli - spalicie tkankę tłuszczową, nabierzecie mięśni i jeszcze większej energii do działania.

© 2011 www.gamescore.pl.