Katalog Stron www

wybrane oferty firm

turystyka, sport

Obóz dla młodzieży szkolnej

Obóz żeglarski czyli obóz dla młodzieży obudził we mnie miłość do łódek (miłość do wody już dawno miałam rozbudzoną) i sprawił, że do dzisiaj na każdą łódkę i jacht patrzę tęsknym wzrokiem, a wszystkie urlopy planuję w ten sposób, żeby spędzić nad jeziorem przynajmniej kilka dni. Swój obóz żeglarski wspominam tym sympatyczniej, że pojechałam na niego z pokaźną grupą znajomych i przez całe trzy tygodnie wyśmienicie się bawiliśmy i wspólnie uczyliśmy się żeglowania. Obóz dla Młodzieży polecam wszystkim, którzy kochają nowe przygody!

Chris Turystyka i Rekreacja
Adres firmy:
Kilińskiego 8, 05-500 Piaseczno,
mazowieckie
(22) 737-05-00
http://www.chris.com.pl
mapa w formacie kml
Szkoła tańca

Nasza wyjątkowa szkoła tańca zaprasza Państwa na profesjonalne kursy za nieduże pieniądze. W ofercie znajduje się wiele stylów tanecznych takich jak: kizomba, bachata, zumba czy salsa. Katowice to miasto, w którym mieści się nasza siedziba. U nas nauczysz się poczucia rytmu i niezbędnej teorii, a także poznasz wielu ciekawych ludzi, z którymi będziesz miał okazję tańczyć.

My Good Mood Adrian Dronszczyk
Adres firmy:
Paderewskiego 35, 40-282 Katowice,
śląskie
(78) 425-25-12
http://goodmood.dance
mapa w formacie kml
Nauka pływania dla dorosłych

Jesteśmy specjalistami, którzy swoją pasją do wody dzielą się z innymi, a z naszej oferty można skorzystać zarówno indywidualnie, jak i grupowo. Prowadzona przez naszych instruktorów, nauka pływania dla dorosłych odbywa się na przystosowanych do ich umiejętności profesjonalnych basenach, ze specjalistycznym sprzętem.

Mateusz Jurewicz - Swimming For Life
Adres firmy:
Inflancka 8, 00-001 Warszawa,
mazowieckie
(51) 514-39-65
http://www.swimmingforlife.pl
mapa w formacie kml
Atlas do ćwiczeń w domu

W naszej ofercie proponujemy Państwu wydajny sprzęt do treningów siłowych, dzięki któremu w przystępny i praktyczny sposób zadbacie o swoje ciało. Nasz atlas do ćwiczeń w domu sprawi, że dzięki regularnym sesjom przekształcicie swoje mięśnie w taki sposób, na jakim Wam zależy. Zapraszamy do naszego sklepu internetowego.

Lord4Sport
Adres firmy:
Pszczyńska 197, 44-100 Gliwice,
śląskie
(32) 270-77-22
http://lord4sport.pl
mapa w formacie kml
Trener indywidualny

Nie potraficie zmotywować się do codziennych ćwiczeń? Największy problem macie z regularnością i konsekwencją? Każdy nasz instruktor to indywidualny trener personalny z Warszawy, który nie tylko opracuje dla Was optymalny plan samorozwojowy, ale i zadba o to, by Wam się chciało. W efekcie poprawę odczujecie już po bardzo szybkim czasie, a dzięki regularnej aktywności i dobremu odżywianiu Wasz organizm rozkwitnie i będziecie doskonale się z nim czuli - spalicie tkankę tłuszczową, nabierzecie mięśni i jeszcze większej energii do działania.

Poręcze do ćwiczeń

Poręcz treningowa, znana również jako poręcze do ćwiczeń, to specjalna konstrukcja służąca do wykonywania różnorodnych ćwiczeń zarówno w domu, jak i w profesjonalnej siłowni. Poręcze te pozwalają na efektywne treningi siłowe i wzmocnienie mięśni górnej części ciała, w szczególności ramion, klatki piersiowej oraz pleców. Dzięki nim można wykonywać ćwiczenia takie jak pompek na poręczach, podciąganie się, dipsy czy wznosy nóg. Poręcze treningowe są regulowane, co pozwala dostosować je do własnych potrzeb i umiejętności.

STEEL.WORKS Kinga Bieniek
Adres firmy:
Pcim 823, 32-432 Pcim,
małopolskie
(69) 512-34-52
http://steelworks.com.pl
mapa w formacie kml
Odzież sportowa Orca

Innowacyjne materiały, precyzyjne wykonanie oraz nowoczesne wzornictwo to cechy, które wyróżniają produktu takie jak odzież sportowa Orca. Wysokiej jakości ubrania to klucz do sukcesu każdego sportowca, niezależnie czy jesteś pasjonatem weekendowych wędrówek, czy profesjonalnym biegaczem długodystansowym. To nie tylko wytrzymałe ubrania, ale również komfort i styl. Postaw na jakość, wybierz sprawdzone produkty, które pomogą Ci wydobyć Twój pełen potencjał i podbić szczyty sportowych wyzwań.

Polsport
Adres firmy:
Odlewników 43, 42-202 Częstochowa,
śląskie
(34) 319-95-05
http://pol-sport.com
mapa w formacie kml
© 2011 www.gamescore.pl.