Katalog Stron www

wybrane oferty firm

prace domowe

Odkurzacze centralne

W asortymencie naszego przedsiębiorstwa znajdują się profesjonalne odkurzacze centralne, które są niezwykle praktyczne w zastosowaniu i dodatkowo dostępne w bardzo atrakcyjnych cenach. Stawiamy na najwyższą jakość danych urządzeń czyszczących i ich niezawodność w każdej sytuacji. Zapraszamy do współpracy.

EKO-MONT s.c.
Adres firmy:
Żeglarska 111, 85-545 Bydgoszcz,
kujawsko-pomorskie
(52) 379-82-18
http://eko-mont.pl
mapa w formacie kml
Kurs AFF

Jesteśmy firmą, dzięki której przejdziesz profesjonalne szkolenie spadochronowe. Proponujemy wsparcie w zakresie nauki - zarówno pod kątem praktycznym, jak i teoretycznym. Nasi uczestnicy poznają tajniki poznawania przestworzy. Zachęcamy do bliższego poznania naszych propozycji. Odkrywaj wyjątkowe możliwości!

Stowarzyszenie Spadochronowy Klub Sportowy Sky Camp
Adres firmy:
Lotnicza 3, 62-530 Kazimierz Biskupi,
wielkopolskie
(73) 052-85-28
http://aff.com.pl
mapa w formacie kml
Blog rowerowy

Zapraszamy na bloga rowerowego, w którym znajdą Państwo ciekawe artykuły podróżnicze, książki i relacje z wypraw rowerowych oraz tych autostopem. Jesteś miłośnikiem podróżowania? Zapoznaj się z artykułami oraz poradami na naszej stronie internetowej! Zapraszamy do odwiedzenia witryny i zamówienia naszych artykułów.

ASANKA Anna Stępień-Kraska
Adres firmy:
Jasna 6, 92-780 Łódź,
łódzkie
(69) 279-60-37
http://www.asanka.eu
mapa w formacie kml
Paintball Zielona Góra

Jesteśmy doświadczoną firmą, która wie jak powinna wyglądać rozrywka, która zapadnie w pamięć na wiele lat i sprawi, że nasi Klienci będą chcieli do nas wrócić. LaserTag Bomba oferuje paintball laserowy w Zielonej Górze, w którym mogą uczestniczyć zarówno dorośli, jak i dzieci od ósmego roku życia. Jest to bezbolesna zabawa, w której wykorzystywane są lasery, które po trafieniu w specjalny czujnik na kostiumie uczestnika, naliczają punkty. Organizujemy również imprezy urodzinowe oraz oryginalne wydarzenia firmowe.

Lasertag Bomba Katarzyna Kulus
Adres firmy:
Sławska 43a, 67-410 Radzyń,
lubuskie
(78) 696-04-44
http://lasertagbomba.pl
mapa w formacie kml
Drewniane place zabaw

Drewniane place zabaw są idealnym rozwiązaniem do mobilizacja starszych dzieci do ruchu na świeżym powietrzu. Wystarczy dobrze zaprojektowany i wyposażony plac zabaw a wyobraźnia dzieci sama rusza do boju umieszczając przy okazji szeroki uśmiech na ich twarzach. Jeśli choć trochę zależy Ci na tym uśmiechu to zapraszamy do nawiązania współpracy a my zrobimy wszystko co w naszej mocy aby Twoje dzieci były szczęśliwe. Ponadto zapewniamy, że wszystkie oferowane przez nas produkty dla dzieci wykonane są z największą starannością dla zachowania idealnego bezpieczeństwa.

TediPlay
Adres firmy:
gen. W.Sikorskiego 29/31, 62-030 Luboń,
wielkopolskie
(69) 068-78-28
http://tediplay.pl
mapa w formacie kml
Figurkowe gry bitewne

Coraz więcej osób decyduje się na spędzanie czasu wolnego przy planszówkach, co rozwija intelekt i myślenie strategiczne. W naszym sklepie zakupisz figurkowe gry bitewne, których fabuła koncentruje się na wojennych historiach z różnych historycznych epok. Proponujemy takie tytuły jak np. Kill Team Core Manual, Toofrippas Krew.

Inny Wymiar Spółka z o.o.
Adres firmy:
Katowicka 6, 41-500 Chorzów,
śląskie
(53) 790-20-95
http://inny-wymiar.pl
mapa w formacie kml
© 2011 www.gamescore.pl.