Katalog Stron www

wybrane oferty firm

prace domowe

Odkurzacze centralne

W asortymencie naszego przedsiębiorstwa znajdują się profesjonalne odkurzacze centralne, które są niezwykle praktyczne w zastosowaniu i dodatkowo dostępne w bardzo atrakcyjnych cenach. Stawiamy na najwyższą jakość danych urządzeń czyszczących i ich niezawodność w każdej sytuacji. Zapraszamy do współpracy.

EKO-MONT s.c.
Adres firmy:
Żeglarska 111, 85-545 Bydgoszcz,
kujawsko-pomorskie
(52) 379-82-18
http://eko-mont.pl
mapa w formacie kml
Kurs AFF

Jesteśmy firmą, dzięki której przejdziesz profesjonalne szkolenie spadochronowe. Proponujemy wsparcie w zakresie nauki - zarówno pod kątem praktycznym, jak i teoretycznym. Nasi uczestnicy poznają tajniki poznawania przestworzy. Zachęcamy do bliższego poznania naszych propozycji. Odkrywaj wyjątkowe możliwości!

Stowarzyszenie Spadochronowy Klub Sportowy Sky Camp
Adres firmy:
Lotnicza 3, 62-530 Kazimierz Biskupi,
wielkopolskie
(73) 052-85-28
http://www.aff.com.pl
mapa w formacie kml
Team building Warszawa

Przedstawiamy Państwu jedyną taką ofertę na ekstremalną integrację! Nasz zespół zorganizuje dla Ciebie i Twoich pracowników wyjątkowe pikniki dla firm, jak również imprezy integracyjne. Naszą specjalnością są sporty ekstremalne takie, jak ASG, paitball, czy survival, dlatego przemycamy te elementy w naszych imprezach. Stosujemy specjalne techniki team buildingu.To propozycja dla amatorów mocnych wrażeń. Gwarantujemy wspaniałą zabawę oraz emocje, których uczestnicy nie zapominają przez długi czas! Zapraszamy serdecznie do kontaktu z naszą firmą.

Expedition
Adres firmy:
Nowolipki 2a, 00-160 Warszawa,
mazowieckie
(50) 616-15-90
http://imprezy-expn.pl
mapa w formacie kml
© 2011 www.gamescore.pl.