Katalog Stron www

wybrane oferty firm

prace domowe

Odkurzacze centralne

W asortymencie naszego przedsiębiorstwa znajdują się profesjonalne odkurzacze centralne, które są niezwykle praktyczne w zastosowaniu i dodatkowo dostępne w bardzo atrakcyjnych cenach. Stawiamy na najwyższą jakość danych urządzeń czyszczących i ich niezawodność w każdej sytuacji. Zapraszamy do współpracy.

EKO-MONT s.c.
Adres firmy:
Żeglarska 111, 85-545 Bydgoszcz,
kujawsko-pomorskie
(52) 379-82-18
http://eko-mont.pl
mapa w formacie kml
Kurs AFF

Jesteśmy firmą, dzięki której przejdziesz profesjonalne szkolenie spadochronowe. Proponujemy wsparcie w zakresie nauki - zarówno pod kątem praktycznym, jak i teoretycznym. Nasi uczestnicy poznają tajniki poznawania przestworzy. Zachęcamy do bliższego poznania naszych propozycji. Odkrywaj wyjątkowe możliwości!

Stowarzyszenie Spadochronowy Klub Sportowy Sky Camp
Adres firmy:
Lotnicza 3, 62-530 Kazimierz Biskupi,
wielkopolskie
(73) 052-85-28
http://aff.com.pl
mapa w formacie kml
Blog rowerowy

Zapraszamy na bloga rowerowego, w którym znajdą Państwo ciekawe artykuły podróżnicze, książki i relacje z wypraw rowerowych oraz tych autostopem. Jesteś miłośnikiem podróżowania? Zapoznaj się z artykułami oraz poradami na naszej stronie internetowej! Zapraszamy do odwiedzenia witryny i zamówienia naszych artykułów.

ASANKA Anna Stępień-Kraska
Adres firmy:
Jasna 6, 92-780 Łódź,
łódzkie
(69) 279-60-37
http://www.asanka.eu
mapa w formacie kml
Paintball Zielona Góra

Jesteśmy doświadczoną firmą, która wie jak powinna wyglądać rozrywka, która zapadnie w pamięć na wiele lat i sprawi, że nasi Klienci będą chcieli do nas wrócić. LaserTag Bomba oferuje paintball laserowy w Zielonej Górze, w którym mogą uczestniczyć zarówno dorośli, jak i dzieci od ósmego roku życia. Jest to bezbolesna zabawa, w której wykorzystywane są lasery, które po trafieniu w specjalny czujnik na kostiumie uczestnika, naliczają punkty. Organizujemy również imprezy urodzinowe oraz oryginalne wydarzenia firmowe.

Lasertag Bomba Katarzyna Kulus
Adres firmy:
Sławska 43a, 67-410 Radzyń,
lubuskie
(78) 696-04-44
http://lasertagbomba.pl
mapa w formacie kml
Kostki 7x7x7

Poza tym, że zabawka bawi, jest także doskonałym sposobem na ćwiczenie własnego umysłu i rozwijanie logicznego myślenia. Dlatego jest to jeden z najczęstszych prezentów dla dzieci, ale także dla dorosłych. Ułożona już kostka Rubika, każdą ścianę powinna mieć w identycznym kolorze, wtedy wiemy, że gra została zakończona. Oryginalna kostka to sześcian 3x3x3, ale powstały również zabawki o większej ilości kwadracików czy też innych, trudniejszych do ułożenia bądź łatwiejszych kształtach. Zapraszamy do współpracy.

ARTOM Marek Halczuk
Adres firmy:
Matki Teresy z Kalkuty 4/18, 20-538 Lublin,
lubelskie
(79) 316-10-40
http://www.halcube.pl
mapa w formacie kml
© 2011 www.gamescore.pl.