Katalog Stron www

wybrane oferty firm

prace domowe

Odkurzacze centralne

W asortymencie naszego przedsiębiorstwa znajdują się profesjonalne odkurzacze centralne, które są niezwykle praktyczne w zastosowaniu i dodatkowo dostępne w bardzo atrakcyjnych cenach. Stawiamy na najwyższą jakość danych urządzeń czyszczących i ich niezawodność w każdej sytuacji. Zapraszamy do współpracy.

EKO-MONT s.c.
Adres firmy:
Żeglarska 111, 85-545 Bydgoszcz,
kujawsko-pomorskie
(52) 379-82-18
http://eko-mont.pl
mapa w formacie kml
Sklep internetowy klocki LEGO

Witaj w sklepie internetowym Salon Kreatywny. Oferujemy markowe zabawki idealne na każdą okazję oraz dla dzieci w każdym wieku. Klocki LEGO są kochane przez najmłodszych już od pokoleń! Te drobne klocuszki z charakterystycznymi ludzikami pozwalają budować kolekcje różnorodnych konstrukcji, pojazdów i wielu innych. Oferujemy zestawy nowe i używane. Są one interaktywne i pozwalają na rozwijanie umiejętności manualnych oraz wyobraźni dziecięcej. Zachęcamy do skorzystania z atrakcyjnych cen.

Salon Kreatywny
Adres firmy:
Horbaczewskiego 4-6, 54-160 Wrocław,
dolnośląskie
(50) 818-93-56
http://salon-kreatywny.pl
mapa w formacie kml
Escape room Warszawa

Zapraszamy do warszawskiej Zagadkowni, w której przygotowaliśmy różnorodne pod względem tematycznym pokoje, z których należy się wydostać w ciągu 60 minut. Cała zabawa Escape Room polega na tym, że droga do wyjścia jest usłana licznymi zagadkami, a także tajemniczą historią, która zaskoczy, podniesie adrenalinę i zmusi do ostrego główkowania. Chcesz adrenaliny - tutaj ją znajdziesz i z całą pewnością spędzisz znakomicie czas.

Zagadkownia
Adres firmy:
Wilcza 25/1A, 00-544 Warszawa,
mazowieckie
(66) 423-10-52
http://zagadkownia.pl
mapa w formacie kml
Kurs AFF

Jesteśmy firmą, dzięki której przejdziesz profesjonalne szkolenie spadochronowe. Proponujemy wsparcie w zakresie nauki - zarówno pod kątem praktycznym, jak i teoretycznym. Nasi uczestnicy poznają tajniki poznawania przestworzy. Zachęcamy do bliższego poznania naszych propozycji. Odkrywaj wyjątkowe możliwości!

Stowarzyszenie Spadochronowy Klub Sportowy Sky Camp
Adres firmy:
Lotnicza 3, 62-530 Kazimierz Biskupi,
wielkopolskie
(73) 052-85-28
http://www.aff.com.pl
mapa w formacie kml
© 2011 www.gamescore.pl.