Katalog Stron www

wybrane oferty firm

kultura, sztuka

obsługa techniczna imprez

Witaj w Unister Sound. Wynajem scen wraz z pełnym osprzętem, w tym nagłośnieniem i oświetleniem jest naszą specjalnością. Kierujemy się zadowoleniem Klienta licząc, że skorzysta on ponownie z naszych usług lub poleci ją kolejnym organizatorom. Nasze podesty są stabilne i efektowne. Dzięki różnorodnym opcjom oświetlania podnosimy efekt rozrywkowy każdego przedsięwzięcia - koncertu, występu, pokazu, gali itp. Zajmujemy się także obsługą techniczną - festyny rodzinne, targi, imprezy branżowe, dni miasta, nawet przyjęcia weselne na świeżym powietrzu.

UNISTER SOUND
Adres firmy:
Jana 11, 44-280 Łuków Śląski,
śląskie
(50) 995-88-07
http://www.unistersound.pl
mapa w formacie kml
albumy na zdjęcia

Jeśli doceniasz elegancję oraz piękno różnorodnych dekoracji oraz ozdób, nasze ramki i albumy na zdjęcia z pewnością przypadną Tobie do gustu. Oferujemy klasyczne i jednocześnie oryginalne elementy, które będą niezwykłym elementem do estetycznego i praktycznego wyposażenia Twoich wnętrz. To również świetny pomysł na prezent dla ukochanej osoby!

P.H.U Bratex
Adres firmy:
Pawlikowice 18, 99-340 Krośniewice,
łódzkie
(60) 255-83-33
http://bratex.org
mapa w formacie kml
Spektakle teatralne

Przygotowywane przez zespół spektakle teatralne zapewniają dzieciom dobrą zabawę i rozwijają pasję do sztuki. Wykonawcy organizują także warsztaty tematyczne, dzięki czemu dzieci mogą nie tylko oglądać sztuki, ale dowiedzieć się jak one powstają. Co więcej mogą próbować występów i tworzenia własnych przedstawień.

Teatr Magmowcy
Adres firmy:
Pilotów 14b/1, 80-460 Gdańsk,
pomorskie
(88) 200-45-74
http://magmowcy.pl
mapa w formacie kml
Kredki profesjonalne

Rysowanie to nie tylko ciekawe zajęcie dla dzieci, ale i ciekawa pasja dla osób dorosłych. W naszym asortymencie znaleźć można profesjonalne kredki, które wyróżniają się na tle konkurencji żywymi kolorami i wysokiej jakości wykonaniem. Posiadamy wiele rodzajów, między innymi akwarelowe, fluorescencyjne, czyli świecące w ciemności, a także woskowe.

KOH-i-NOOR Hardtmuth Polska sp. z o.o.
Adres firmy:
Stara Droga 48, 43-430 Harbutowice,
śląskie
(51) 425-33-73
http://e-sklep.koh-i-noor.pl
mapa w formacie kml
ramki na zdjęcia

W naszej ofercie znajdą Państwo różnorodne ramki na zdjęcia, które mają jednak kilka wspólnych cech. Wszystkie z nich są wykonane z bardzo estetycznych i wytrzymałych materiałów. Każda z nich jest wyjątkowa i na pewno znajdą Państwo idealną ramkę do zdjęcia, Zapraszamy do zapoznania się z całym asortymentem sklepu internetowego.

PHU AGRED Agnieszka Perkowska
Adres firmy:
Nowosielska 50, 15-617 Białystok,
podlaskie
(88) 340-98-84
http://agred.pl
mapa w formacie kml
Oryginalny teledysk ślubny

Chcesz mieć pamiątkę z najważniejszego dnia w swoim życiu? Zaufaj naszej firmie. Gwarantujemy oryginalny teledysk ślubny. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem oraz doświadczoną ekipą. Usługi świadczymy rzetelnie oraz terminowo. Do każdego klienta pochodzimy w sposób indywidualny. Oferujemy atrakcyjne ceny.

RUSLAN BURMISTROV
Adres firmy:
Aleksandra Prystora 4C/95, 02-497 Warszawa,
mazowieckie
(57) 052-31-24
http://www.ruslanburmistrov.com
mapa w formacie kml
Porady ziołowe

Jednym z największych osiągnięć współczesnego ziołolecznictwa są zioła dostępne w wygodnej formie tabletek. W naszej ofercie znajdą porady odnośnie naturalnych ziół, które korzystnie wpłyną na funkcjonowanie Państwa organizmu, m.in. żeń-szeń, melisę, morwę białą oraz skrzyp. Nasze porady ziołowe skierowane są do wszystkich zainteresowanych zdrowym odżywianiem oraz dopasowywaniem do siebie odpowiednio zbilansowanej diety.

CD Media sp. z o.o.
Adres firmy:
Wilczak 20F/U2, 61-623 Poznań,
wielkopolskie
(60) 054-57-72
http://vivaziola.pl
mapa w formacie kml
fotografie na nagrobki i pomniki

Wiemy, jak ważne dla rodzin jest odpowiednie upamiętnienie swojego członka po śmierci. Dlatego nasze fotografie na nagrobki i pomniki odznaczają się wysoką jakością i niebywałą dbałością o szczegóły, dzięki której osoba, która odeszła, będzie zapamiętana w odpowiednim świetle, a jej podobizna uchowa się na lata.

Betimo
Adres firmy:
Kraśnik Górny 46B, 59-700 Bolesławiec,
dolnośląskie
(75) 612-90-60
http://betimo.pl
mapa w formacie kml
Angielskie książki dla dzieci

W ofercie naszej księgarni internetowej znajdziecie Państwo ponad dziesiątki tytułów dla dzieci po angielsku. Proponujemy również książki sensoryczne i puzzle zapewniające możliwość aktywnego ćwiczenia umiejętności językowych oraz poszerzania zasobu słownictwa. Zapewniamy konkurencyjne ceny, atrakcyjne promocje oraz szybką wysyłkę zamówionych produktów.

Brilliant Books Agnieszka Piekara
Adres firmy:
Leśna 89, 32-085 Modlnica,
małopolskie
(50) 852-41-66
http://brilliantbooks.pl
mapa w formacie kml
© 2011 www.gamescore.pl.