Katalog Stron www

wybrane oferty firm

kultura, sztuka

Zaiks opłaty

Jeśli chcesz umilić swoim Klientom oczekiwanie, lecz jednocześnie chciałbyś uniknąć opłaty dla ZAiKS czy innych organizacji, sprawdź nasze utwory bez praw autorskich! Można je bez żadnych konsekwencji finansowych odtwarzać w miejscach publicznych. Zapewniamy szeroki wybór oraz wysoką jakość udostępnianych utworów.

Publicmusic Sp. z o.o.
Adres firmy:
Grota-Roweckiego 8A lok. 104, 95-200 Pabianice,
łódzkie
(88) 889-99-00
http://www.publicmusic.pl
mapa w formacie kml
obsługa techniczna imprez

Witaj w Unister Sound. Wynajem scen wraz z pełnym osprzętem, w tym nagłośnieniem i oświetleniem jest naszą specjalnością. Kierujemy się zadowoleniem Klienta licząc, że skorzysta on ponownie z naszych usług lub poleci ją kolejnym organizatorom. Nasze podesty są stabilne i efektowne. Dzięki różnorodnym opcjom oświetlania podnosimy efekt rozrywkowy każdego przedsięwzięcia - koncertu, występu, pokazu, gali itp. Zajmujemy się także obsługą techniczną - festyny rodzinne, targi, imprezy branżowe, dni miasta, nawet przyjęcia weselne na świeżym powietrzu.

UNISTER SOUND
Adres firmy:
Jana 11, 44-280 Łuków Śląski,
śląskie
(50) 995-88-07
http://www.unistersound.pl
mapa w formacie kml
Spacery 360

Z naszych dodatków, dających możliwość zajrzenia do wnętrza przez internet, korzystają między innymi inwestorzy, a także właściciele hoteli, gabinetów lekarskich i kosmetycznych oraz restauracji. Spacery 360 to innowacyjny sposób zwiedzania danego obiektu bez konieczności ruszania się z np. wygodnego fotela.

K2 Wnętrza
Adres firmy:
Rusznikarska 7/123, 31-261 Kraków,
małopolskie
(50) 522-23-21
http://k2wnetrza.pl
mapa w formacie kml
Reportaż weselny

Zobacz co możemy dla Ciebie zrobić. Fotograf ślubny z miasta Rzeszów, którego prace zapierają dech. Zobacz jak wiele może przekazać Tobie jego zdjęcie, która tworzona jest z pasją i wyjątkowym podejściem. Zachęcamy do współpracy wszystkie pary marzące o wyjątkowych zdjęciach ślubnych, które staną się pamiątką na lata! Zrobimy dla Ciebie reportaż weselny, zdjęcia z przygotowań czy sesje plenerową.

Brilliant Film
Adres firmy:
48R, 36-062 Zaczernie,
podkarpackie
(60) 505-94-22
http://brilliantfilm.com
mapa w formacie kml
albumy na zdjęcia

Jeśli doceniasz elegancję oraz piękno różnorodnych dekoracji oraz ozdób, nasze ramki i albumy na zdjęcia z pewnością przypadną Tobie do gustu. Oferujemy klasyczne i jednocześnie oryginalne elementy, które będą niezwykłym elementem do estetycznego i praktycznego wyposażenia Twoich wnętrz. To również świetny pomysł na prezent dla ukochanej osoby!

P.H.U Bratex
Adres firmy:
Pawlikowice 18, 99-340 Krośniewice,
łódzkie
(60) 255-83-33
http://bratex.org
mapa w formacie kml
Spektakle teatralne

Przygotowywane przez zespół spektakle teatralne zapewniają dzieciom dobrą zabawę i rozwijają pasję do sztuki. Wykonawcy organizują także warsztaty tematyczne, dzięki czemu dzieci mogą nie tylko oglądać sztuki, ale dowiedzieć się jak one powstają. Co więcej mogą próbować występów i tworzenia własnych przedstawień.

Teatr Magmowcy
Adres firmy:
Pilotów 14b/1, 80-460 Gdańsk,
pomorskie
(88) 200-45-74
http://magmowcy.pl
mapa w formacie kml
© 2011 www.gamescore.pl.