Katalog Stron www

wybrane oferty firm

kultura, sztuka

obsługa techniczna imprez

Witaj w Unister Sound. Wynajem scen wraz z pełnym osprzętem, w tym nagłośnieniem i oświetleniem jest naszą specjalnością. Kierujemy się zadowoleniem Klienta licząc, że skorzysta on ponownie z naszych usług lub poleci ją kolejnym organizatorom. Nasze podesty są stabilne i efektowne. Dzięki różnorodnym opcjom oświetlania podnosimy efekt rozrywkowy każdego przedsięwzięcia - koncertu, występu, pokazu, gali itp. Zajmujemy się także obsługą techniczną - festyny rodzinne, targi, imprezy branżowe, dni miasta, nawet przyjęcia weselne na świeżym powietrzu.

UNISTER SOUND
Adres firmy:
Jana 11, 44-280 Łuków Śląski,
śląskie
(50) 995-88-07
http://www.unistersound.pl
mapa w formacie kml
albumy na zdjęcia

Jeśli doceniasz elegancję oraz piękno różnorodnych dekoracji oraz ozdób, nasze ramki i albumy na zdjęcia z pewnością przypadną Tobie do gustu. Oferujemy klasyczne i jednocześnie oryginalne elementy, które będą niezwykłym elementem do estetycznego i praktycznego wyposażenia Twoich wnętrz. To również świetny pomysł na prezent dla ukochanej osoby!

P.H.U Bratex
Adres firmy:
Pawlikowice 18, 99-340 Krośniewice,
łódzkie
(60) 255-83-33
http://bratex.org
mapa w formacie kml
Spektakle teatralne

Przygotowywane przez zespół spektakle teatralne zapewniają dzieciom dobrą zabawę i rozwijają pasję do sztuki. Wykonawcy organizują także warsztaty tematyczne, dzięki czemu dzieci mogą nie tylko oglądać sztuki, ale dowiedzieć się jak one powstają. Co więcej mogą próbować występów i tworzenia własnych przedstawień.

Teatr Magmowcy
Adres firmy:
Pilotów 14b/1, 80-460 Gdańsk,
pomorskie
(88) 200-45-74
http://magmowcy.pl
mapa w formacie kml
fotografie na nagrobki i pomniki

Wiemy, jak ważne dla rodzin jest odpowiednie upamiętnienie swojego członka po śmierci. Dlatego nasze fotografie na nagrobki i pomniki odznaczają się wysoką jakością i niebywałą dbałością o szczegóły, dzięki której osoba, która odeszła, będzie zapamiętana w odpowiednim świetle, a jej podobizna uchowa się na lata.

Betimo
Adres firmy:
Kraśnik Górny 46B, 59-700 Bolesławiec,
dolnośląskie
(75) 612-90-60
http://betimo.pl
mapa w formacie kml
Szkoła rysunku

Nasza firma oferuje Państwu duży wybór profesjonalnych kursów przygotowujących na studia architektoniczne oraz artystyczne. Mako Academy, to zlokalizowana w Poznaniu szkoła rysunku, która zatrudnia profesjonalistów kochających sztukę i kulturę. Dzięki temu przekazywana przez nas wiedza inspiruje oraz zachęca do samodzielnego zgłębiania tematu. Odpowiednio przygotowany plan zajęć kolejno przedstawia różnorodne techniki plastyczne, metody i media. Duży nacisk kładziemy na wyłożenie teorii postrzegania perspektywy oraz światła.

Mako Studio Dobrawa Brzezińska-Zaradna
Adres firmy:
Żmigrodzka 41/49, 60-171 Poznań,
wielkopolskie
(57) 095-01-55
http://makoacademy.pl
mapa w formacie kml
Sesja dziecięca w plenerze

Zrealizuj swoje marzenia! Sesja dziecięca w plenerze z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Zaufaj sprawdzonemu zespołowi specjalistów, którzy potrafią utrwalić wyjątkowe chwile Twojego malucha na profesjonalnych fotografiach. Plener daje niewyczerpane możliwości tworzenia niepowtarzalnych ujęć, a my potrafimy uwiecznić twoje najśmieszniejsze i najbardziej wzruszające chwile. Skorzystaj z naszej oferty już teraz!

Barbara Oleksa Fotografie
Adres firmy:
Miła 6, 41-500 Chorzów,
śląskie
(60) 445-92-64
http://barbaraoleksa.pl
mapa w formacie kml
© 2011 www.gamescore.pl.