Katalog Stron www

wybrane oferty firm

kultura, sztuka

Zaiks opłaty

Jeśli chcesz umilić swoim Klientom oczekiwanie, lecz jednocześnie chciałbyś uniknąć opłaty dla ZAiKS czy innych organizacji, sprawdź nasze utwory bez praw autorskich! Można je bez żadnych konsekwencji finansowych odtwarzać w miejscach publicznych. Zapewniamy szeroki wybór oraz wysoką jakość udostępnianych utworów.

Publicmusic Sp. z o.o.
Adres firmy:
Grota-Roweckiego 8A lok. 104, 95-200 Pabianice,
łódzkie
(88) 889-99-00
http://www.publicmusic.pl
mapa w formacie kml
obsługa techniczna imprez

Witaj w Unister Sound. Wynajem scen wraz z pełnym osprzętem, w tym nagłośnieniem i oświetleniem jest naszą specjalnością. Kierujemy się zadowoleniem Klienta licząc, że skorzysta on ponownie z naszych usług lub poleci ją kolejnym organizatorom. Nasze podesty są stabilne i efektowne. Dzięki różnorodnym opcjom oświetlania podnosimy efekt rozrywkowy każdego przedsięwzięcia - koncertu, występu, pokazu, gali itp. Zajmujemy się także obsługą techniczną - festyny rodzinne, targi, imprezy branżowe, dni miasta, nawet przyjęcia weselne na świeżym powietrzu.

UNISTER SOUND
Adres firmy:
Jana 11, 44-280 Łuków Śląski,
śląskie
(50) 995-88-07
http://www.unistersound.pl
mapa w formacie kml
Spacery 360

Z naszych dodatków, dających możliwość zajrzenia do wnętrza przez internet, korzystają między innymi inwestorzy, a także właściciele hoteli, gabinetów lekarskich i kosmetycznych oraz restauracji. Spacery 360 to innowacyjny sposób zwiedzania danego obiektu bez konieczności ruszania się z np. wygodnego fotela.

K2 Wnętrza
Adres firmy:
Rusznikarska 7/123, 31-261 Kraków,
małopolskie
(50) 522-23-21
http://k2wnetrza.pl
mapa w formacie kml
Fotograf na wesele Lublin

Pragniesz uwiecznić najważniejszy dzień w swoim życiu? Chcesz zapamiętać nie tylko wydarzenia ale i emocje im towarzyszące? Nasz fotograf na wesele Ci to ułatwi. Wykonujemy profesjonalne reportaże ślubne na terenie Lublina i okolic. Sesje zdjęciowe, które zrobimy możemy Państwu złożyć w piękną fotoksiążkę lub prezentację multimedialną.

FROTOGRAFIA
Adres firmy:
Rozmarynowa 10, 20-834 Lublin,
lubelskie
(69) 566-53-21
http://www.aleksandra-kielczewska.com
mapa w formacie kml
Wesele Wieloń

Organizujesz wesele? Przed Tobą dużo załatwiania: fotograf, samochód, sala, fryzjer, kosmetyczka, obrączki i nie mniej ważny zespół. Wesele bez zespołu muzycznego to nie wesele. Co prawda można wynająć DJa, ale nie wszyscy mogą być zadowoleni z takiego rozwiązania. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą zespołu Amadeos z Wielunia.

Zespół Muzyczny Amadeos
Adres firmy:
Olewin 37, 98-300 Wieluń,
łódzkie
(50) 303-63-56
http://amadeos.com.pl
mapa w formacie kml
© 2011 www.gamescore.pl.